Nimelt on võimalik, et edasi lükatud Argentina ralli toimub aprilli lõpu asemel hoopis juuli keskel. 16.-19. juulini peaks toimuma Keenias Safari ralli, aga seda on hakanud kimbutama islamiterroristide oht.

Lisaks on koroonaviirus hakanud vaikselt jõudma ka Aafrikasse. Ent kui Keenias poleks ühtegi probleemi, oleks võimalik olnud ka Argentina ja Keenia rallide aegade äravahetamine.

Üks variant on ka see, et MM-sari jätkub alles augusti alguses Soomes. Mai keskele planeeritud Portugali ralli ja juuni alguses toimuv Sardiinia ralli on juba praegu sattunud suure küsimärgi alla.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!