Filmi produtsent Eero Nõgene Sterotek Filmist tunnistab, et fännipakk kujunes töö käigus planeeritust mahukamaks. „Nii nagu filmi tehes oli ka nüüd raske valida, mida välja jätta ja mida sisse panna. Usun, et tegime hea valiku ja huvitavat lisavaatamist on kõigile.

Pingutame selle nimel, et esimene partii jõuaks ka jõuluvana kingikotti,“ ütles Nõgene.

Kahe-aastane filmiprojekt on DVD-ilmumisega jõudnud lõpusirgele, maailmameistritiitli võitmisega panid Ott Tänak ja Martin Järveoja sellele ilusa punkti. Dokumentaali tegemist alustades oli meeskonna jaoks filmi tööpealkiri "meistriks saamine". Nagu teame jäi 2018. aastal tiitel tulemata, kuid seda põnevam sai film. Kataloonia rallil oldi kaameratega taas kohal ning seega on dokumentaal saanud uued emotsionaalsed lõpukaadrid ja lisaplaadil on ka lühifilm maailmameistriks tulemisest.

Lisaplaadilt leiab veel filmist välja jäänud stseenid, näiteks Rituaalid enne starti; Oti ja Esapekka Lappi sõprus; Oti kodune eeltöö; Samad riided iga ilmaga; Rehvid ja veljed. Lisaks kaksteist intervjuud, teiste hulgas Ott Tänak, Markko Märtin, Richard Millener, Malcolm Wilson, toredaid lugusid Oti karjääri algustaastatest räägivad ta isa Ivar Tänak ning mehed MM-Motorsportist.

Aga see pole veel kõik, rallidel kogunenud materjalist on kokkulõigatud videoklipid, nagu Malcolm Wilson M-Sportis; Abikaasad Janika Tänak ja Maarja Järveoja; Emotsioonidega toimetulek; Fännid ja autogrammid.

Kaante vahel on mahukas pildiraamat filmi tegemisest ja esilinastusest, samuti on seal filmis osalevate inimeste tutvustused. Maiuspalana on fännipakis ka flaier, mis annab 20% allahindlust WRC+ All Live autoralli maailmameistrivõistluste uue hooaja aastatellimusele.

DVD-le on eessõnad kirjutanud WRC kommentaator Becs Williams ning David Evans ajakirjast „Autosport“.

„Minu jaoks võtab film kokku WRC-maailma olemuse, peegeldades inimlikke tundeid ja rallimullist väljapoole jääva “normaalse” igapäevaelu tegelikkust. Isiklik seotus antud projektiga on olnud mulle suur au. Kinnitage turvavöö ja valmistuge avastama Ott Tänaku maailma. Maailma, millel puuduvad piirid,“ kirjutan Becs Williams.

DVD-d saab juba praegu ette tellida Apollo ja Rahva Raamatu ning Netikino.ee veebipoodides.