Uudise avalikustas kahekordne kardisõidu maailmameister Lorenzo Travisanutto, vahendab Sports.ru. Eile avaldas Robert oma isa haiguse Instagramis.

Shwartzman tuli eelmisel hooajal FIA vormel 3 sarja tšempioniks. Vips jäi selles sarjas neljandaks. Sel hooajal sõidab Shwartzman juba F2 sarjas.

"Ma anun teid, ärge lahkuge kodust, peske käsi ja hoidke teineteisega distantsi! See viirus pole nali. Enne oma isa nakatumist ei võtnud ma seda samuti tõsiselt, aga pärast juhtunut pole ma saanud kaks nädalat normaalset elu elada. Sa ei riski mitte ainult enda, vaid ka oma lähedaste tervisega," kirjutas Robert Instagramis.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!