Paljud võrkpalliga seotud inimesed on saanud koroonaviiruse. Kas see on neist kellelegi ka väga tõsiseid tagajärgi toonud?

"Tõepoolest, haigestunuid on. Esimesed haigestunud olid teada, on olnud veel pärnakaid ja saarlasi. Kõik teavad ka Urmas Tali sünnipäeva juhtumit. Aga minuni pole õnneks jõudnud infot, et kellelgi neist midagi tõsist juhtunud oleks."

Saaremaal tekkinud puhang on paratamatult jätnud jälje võrkpalli mainele. Kuidas seda leevendada? Koondise endine juhendaja Avo Keel pakkus Saaremaa klubile viidates, et selgesõnalisem tuha pähe raputamine oleks ehk kasulik. Kas oled nõus?

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!