Cédric Énard, kus te praegu asute ja kuidas teil läheb?

Jäime Saksamaa meistrivõistluste katkestamise järel perega Berliini (Énard juhendab lisaks Eesti koondisele Berliini Recycling Volleysit – M. R.), mul on kolm tütart, ootasime informatsiooni kooli osas ega läinud Prantsusmaale tagasi. Olukord on väga hirmus, kuid meiega on kõik korras. Peame olema kõik kannatlikud ja distsiplineeritud.

Eesti koondise juhendaja räägib intervjuus, kuidas tema koduklubi Berliini Recycling Volleys jäi Saksamaal üsnagi ebaõiglaselt tiitlist ilma; ta annab ülevaate sellest, mis on meie rahvusmeeskonna selle hooaja plaan A ja plaan B; saame natuke vihjeid, kes kuuluvad tema taustatiimi;  prantslane ütleb sõna sekka ka Eesti klubivõrkpalli tuleviku stsenaariumite osas.

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!