"Räägin perega iga päev, teeme videokõnesid. Nad teavad, et olen nüüd terve. Kuigi olen endiselt sotsiaalses isolatsioonis, teeb suhtlemine minu olemise kergemaks," rääkis Jimenez Kuuba portaalile Granma.cu.

Jimeneze sõnul on ta tänulik, et suutis pingelise aja üle elada.

"Pärast mängu Milano klubiga hakkasid ringlema uudised, et mitmed meie võistkonna inimesed on nakatunud. Kuigi ka minu test oli positiivne, ei olnud mul suuri raskusi. Elasin selle perioodi üle," ütles kuubalane.

Et piirid on suletud, loodab Jimenez kodumaale pääseda mais. "Tahaksin väga näha oma kahte last, kolmeaastast tüdrukut ja ühekuust poissi," lausus ta.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!