Kolmapäeval võitis Raadiku tööandja CSS Sfaxien Tuneesia karika 1/8-finaalis 3:0 (25:16, 25:14, 25:18) Kelibia meeskonda, üleeile mängiti liigas Saydia Sidi Bou Saidi vastu ja ka neid võideti kindlalt 3:0 (25:8, 25:16, 25:16). Meie mees karikamängus väljakul ei käinud, liigakohtumises sekkus episoodiliselt ja punktiarvet ei avanud.

Raadik rääkis veidi sealsest seisust koroonarindel, oma tegemistest ja sellest kuidas võrkpalliliiga Tuneesias edasi toimetab.

„Ametliku info kohaselt on Tuneesias hetkel (vaid) 20 nakatunut. Keegi ei tea kas see number ka tõele vastab. Koolid on kinni ja suurüritused keelatud, aga paanikat pole," sõnas Raadik volley.ee-le.

"Liigas on käimas Top 6 meeskonna finaalturniir kodus-võõrsil süsteemis. Mängud toimuvad ilma publikuta. Kolmapäeval saab esimene ring läbi ja hetkel oleme esikohal.

Karikas jõudsime ¼-finaali, otsustavad karikamängud on kalendris alles aprilli lõpus ja mai alguses (finaal peaks olema 16. mail), sest vahepeal peaksime osalema Aafrika meistrivõistlustel Egiptuses, aga need jäävad suure tõenäosusega siiski ära. Nii et siin tuleb kindlasti muudatusi. Oluline on veel see, et 24. aprillil algab ramadaan, mis tähendaks, et sel ajal toimuksid kõik mängud ja trennid hilisõhtul. Loodetavasti suudetakse karikakalender nii ringi teha, et enne ramadaani algust saab hooajaga ühele poole.

Ise ma pole viimastes mängudes platsile saanud, sest Tuneesia liigas võib korraga väljakul viibida vaid üks välismaalane. Meil on klubis teine välismängija ukrainlasest diagonaalründaja Andrii Tupchii ja kuna kohalik diago ei saa absoluutselt hakkama, siis treeneril pole muud võimalust kui ukrainlast mängitada. Treener on mulle ausalt öelnud, et nii kaua kui kohalik mees paremini mängima ei hakka mind platsile panna ei saa. Selles mõttes on suht jabur seis praegu,“ lisas Raadik.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!