“Täna hommikul oli võistkonna koosolek ja klubi juhid ütlesid, et kuigi ametlikku kinnitust liiga lõpetamise kohta pole, siis sellel hooajal meil enam mänge ei toimu. Hetkel liigub kõik selles suunas (õhtul saabus ka ametlik kinnitus – toim.)," rääkis Aganits laupäeval portaalile Võrkpall24.ee.

Keskblokeerija sõnul on nii tema ise kui ka klubikaaslased terved ja karantiini neid pandud pole.

“Hetkel on olukord selline, et peame perega siia jääma. Kuna ma tulin Belgiasse oma autoga, siis kodumaale me praegu tulla ei saa, sest paljud piirid on kinni. Samuti pole veel lapsel dokumente. Loodame, et paari nädala jooksul muutub olukord rahulikumaks ja saame Eestisse tulla,” pajatas 207-sentimeetrine temporündaja.

Refereeritud artikli täistekst portaalis Võrkpall24.ee.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!