Saate esimeses pooles arutame eksistentsiaalsete teemade üle ehk uurime, miks Rakvere klubi meistriliigas mängimisest loobus ning mida tehakse, et järgmisel aasta kõrgeimasse divisjoni naasta. Kuna Rakverega seonduvad probleemid on aktuaalsed ka teistes Eesti klubides, mõtiskleme teemade üle laiemaltki.

Suvekuu saatele omaselt ei saa seegi kord kuidagi üle ega ümber rannavõrkpallist. Kohtutäituri ja klubijuhi töö kõrvalt mängib Pärs suviti tõsiselt rannavõrkpalli, mistõttu ühiseid jututeemasid temal ja Vesikul jagub.

Pikemalt räägime mõistagi Eesti meeste koondisega seonduva ehk Oliver Venno ja Henri Treiali meeskonnast väljajäämise ning Martti Juhkami liitumise üle. Arutame, kuidas selline asi võimalikuks sai ning kas Vennota mängimine on üldse nii suur kaotus, nagu esmapilgul paistab. Kes võiksid vajadusel lisaks Renee Teppanile ja Hindrek Pulgale veel diagonaalründaja kohal koondist aidata?

Saate lõpus võtame kokku Eesti rannavolle karikavõistluste finaaletapi Viljandis ning räägime eelmise nädala kahest märkimisväärsemast üleminekust ehk Kert Toobali Tartu Bigbankiga liitumisest ja Kertu Laagi siirdumisest Itaalia kõrgliigaklubisse Chieri.

Võrkpall24.ee podcast valmis koostöös Credit24, Manta Maja ja Delfiga.