Eesti duo alustas seekord otse põhiturniirilt, esimeseks alagrupivastaseks oli Tai paar Surin Jongklang - Adisorn Khaolumtarn. Selle kohtumise võitsid eestlased 2:0 (21:17, 21:17) ja tagati ühtlasi alagrupist edasipääs esimesse ringi, kirjutab volley.ee. Teises ja ühtlasi viimases alagrupimängus mindi vastamisi ameeriklaste Casey Pattersoni - Stafford Slickiga ning sellegi mängu keerasid Nõlvak - Tiisaar enda kasuks, skooriks 2:1 (14:21, 21:15, a15:13). Kaks võitu viisid Eesti duo otse 2. ringi.

Laupäeval peetud 2. ringi kohtumise Prantsuse paari Romain di Giantommaso - Jeremy Silvestre vastu kaotasid Nõlvak - Tiisaar 0:2 (18:21, 17:21) ning 8 sekka ei pääsenud. Turniirilt eestlastele seega 9. koht.

"Viimases mängus prantslastega saime teises geimis oma mängumootori korralikult käima ning jõudsime 14:7 eduseisus tehnilisele ajale. Termomeetril 47. kraadi kuuma ja järjestikused ülestoodud kaitsepallid lõppesid sellega nagu juhtub maratonijooksjal, kes natuke liiga kiiresti ja liiga vara teiste eest ära jookseb. Seekord tahe ja oskused olid suuremad, kui füüsiline keha lubas ning pidime leppima valusa 2:0 kaotusega. Jälle täiesti uus kogemus ning järgmine kord targemad," kommenteerisid Nõlvak - Tiisaar lõppenud MK-etappi oma Facebooki lehel.