UFC pomo nägi küll kõvasti vaeva, et korraldada UFC 249 õigeaegselt, kuid praegu on veel raske hinnata, kas kogu see tsirkus tegi alale head või halba. New Yorgis, Las Vegases ja Abu Dhabis pika ninaga jäänud White proovis võitlusõhtu viia mõne rikkuri erasaarele ning lõpuks oli plaanis matšid pidada Californias indiaanlase reservaadis asuvas kasiinos. Paljud kriitikud hakkasid seepeale MMA-d võrdlema juba USA profimaadlusega, kus ei ole tõsise spordiga suurt midagi pistmist.

Reaalsuses ajab White taga ju lihtsalt raha. Koroonakriisi ajal on tippsport välja surnud ning seega on eesmärgiks tuua vaatajateni kõrgetasemeline vaatemäng.

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!