Viimastel andmetel soovis White võitlusõhtu läbi viia Californias asuvas indiaanlaste reservaadis Tachi Palace'i kasiinos. Nüüd pidi ta aga oma lubadustest taganema, kuna võistluse teleülekandega seotud ESPN ja Disney käskisid jõuproovi tühistada.

„See on olnud suur võitlus alates esimesest päevast. Nüüd saime ESPN-i ja Disney kõige tähtsamatelt ametnikelt telefonikõned,“ tunnistas White ESPN MMA-le.

UFC 249 peamatšis pidid vastamisi minema Tony Ferguson ja Justin Gaethje, kelle vahel oli mängus kergkaalu vahetiitel. Esialgu oli pidid peamatšis kohtuma Ferguson ja Habib Nurmagomedov. See oli juba viiendaks korraks, kui kahe kange vastasseis ära jäi.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!