Praegu tuleb igapäevaselt uudiseid, kuidas üks või teine jõuproov on pikalt edasi lükatud. Nii jalgpalli Euroopa meistrivõistlused kui ka Tokyo olümpiamängud toimuvad plaanitust aasta aega hiljem. UFC boss Dana White raiub aga jätkuvalt, et võitlusõhtu UFC249 toimub õigel ajal ehk 18. aprillil.

Kuu aega enne jõuproovi toimumist avaldas New York, et nemad ei luba matši korraldada, kuid juba paar päeva hiljem teatas White uue võõrustaja leidmisest. Esialgu on ta jätnud kõik detailid aga ainult enda teada. UFC bossi sõnul on ta veendunud kahes asjas. Esiteks surevad kõik ühel päeval nagunii ning teiseks korraldab ta Habib Nurmagomedovi ja Tony Fergusoni kergkaalu tiitlimatši kokkulepitud kuupäeval.

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!