14. järjestikuse matšivõidu saanud Sabalenka (WTA 10.) alistas vaid 57 minutiga 6:3, 6:2 kreeklanna Maria Sakkari (WTA 22.), lüües kaheksa serviässa, kreeklannal kogunes ässasid kaks ja topeltvigu viis (Sabalenkal üks topeltviga).

Statistikast paistab silma Sabalenka suur esimese servi punktide realiseerimise protsent (83) ning Sakkari kehv teise servi punktide realiseerimine (26%). 9-st murdepallist kasutas Sabalenka edukalt ära 4, Sakkari 3-st 1. Kõikidest punktidest võitis Sabalenka 62, Sakkari 33.

Sabalenkale on see 13. kord WTA turniiri finaali jõuda. Viimase turniiri võitis ta novembris Austrias Linzis. 2020. aastal jäi ta löömatuks ka Ostravas ja Kataris. Kokku on ta nimel kaheksa WTA turniirivõitu.

Esikohamatšis kohtub Sabalenka Kudermetovaga, kes mängis üle ukrainlanna Marta Kostjuki (WTA 99.) 7:6 (10:8), 6:4. Venelanna lõi tasavägises kohtumises kuus ässa, tegi kolm topeltviga ja realiseeris üheksast murdepallist viis. Seitse ässa löönud Kostjuk sai kuus murdevõimalust, millest kasutas ära neli.