Olles mängimisest loobunud 4:6, 0:2 kaotusseisus, teatas Paire hiljem ajakirjanikele, et andis ka hiljuti Hamburgis positiivse koroonaproovi, kuigi eelmisel nädalal Roomas antud proov oli negatiivne. Negatiivne oli ka Hamburgis antud kordusproov.

"Kui ma saabusin, oli mu test jälle positiivne. Ma ei suuda enam. Ma murdun," vahendab maailma 25. reketi sõnu Sky Sports. "Ütlesin arstile ja turniiri korraldajatele aitäh, et nad mul mängida lubasid. Pariisis [French Openil] ei lubata osadel negatiivsetel mängijatel mängida, kuna nende treener on positiivne. Siin, Saksamaal, võid anda positiivse proovi ja ikkagi mängida."

Pühapäeval algaval French Openi põhiturniiril on reeglid karmimad - igasugune positiivne proov tähendab automaatselt turniirilt eemaldamist.

French Openi kvalifikatsioonist võtsid end sel nädalal maha kuus mängijat, kes on andnud positiivse koroonaproovi või on olnud lähikontaktis viirusekandjaga.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!