"Itaalias on surnud tuhanded inimesed ja ametnikud mõtlevad jalgpallile. Nad muretsevad äri pärast, kuid ei hooli inimestest. Milleks jätkata turniiri ilma pealtvaatajateta?” sõnas Fognini väljaandele Corriere della Sera.

Itaalia jalgpalliliidu (FIGC) president Gabriele Gravina teatas eelmise nädala lõpus, et nende eesmärk on Serie A ja madalamate liigade mängudega jätkata kas mai lõpus või juuni alguses. Seda, et kohalikud meistrivõistlused tuleks lõppenuks kuulutada, ei taha jalgpallijuht isegi mitte kaaluda.

"Need, kes ootavad hooaja lõpetamist, ei armasta kas jalgpalli või itaallasi ning röövivad meilt lootuse paremast tulevikust ja meie majanduse taastumisest," sõnas Gravina.

Itaalias on koroonaviirusse nakatunud 178 972 inimest ning oma elu on pidanud ohverdama juba 23 660 inimest.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!