"Mul oli kehtiv leping 35-40 nädalase varuga. Kui teatati, et kuni juulini pole ühtegi turniiri, pakkusin Wangile, et ta võib mulle ainult poole palgast maksta. Aga ta keeldus, sest ta ei teeni praegu midagi," rääkis Drouet ajalehele L'Equipe.

"Olukord on keeruline, sest minu jaoks pole ühtegi toetusmeedet. Kõige raskem on teadmatus - keegi ei tea, millal turniirid jälle toimuma hakkavad."

"Ma ei tea, mida ma teen, kui terve hooaeg ära jääb. Ma elan Mauriitiusel ning mul pole peale treeneritöö muud sissetulekut. Et natukenegi raha teenida, viin ma praegu pitsasid kohale ja üritan seda mitte väga palju raisata. Ning ma tahan end ka üldiselt kasulikuna tunda."

28-aastane Qiang on karjääri jooksul teeninud auhinnarahandena 4,6 miljonit dollarit. Jaanuaris alistas ta Australian Openi suure slämmi turniiril legendaarse Serena Williamsi.

Anett Kontaveidiga mängis Wang 2018. aasta septembris Wuhani turniiril. Teise seti kolmanda geimi järel andis ta eestlannale loobumisvõidu.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!