Turniiri korraldajad on varasemalt teatanud, et Wimbledoni tühjade tribüünide pidada ei soovita ning ka edasilükkamine kaasneb endas probleeme.

"Wimbledoni esindajad on teatanud, et sel kolmapäeval saab juhatus kokku ning siis tehakse lõplik otsus," rääkis Hordorff. "Olen suhelnud ka ATP ja WTA inimestega. Vajalik otsus on juba tehtud ja Wimbledoni turniiri tühistamine saab selgeks sel kolmapäeval. Ühtegi kahtlust siin pole, see on vajalik otsus praeguses olukorras."

Wimbledoni tenniseturniir oli algselt planeeritud 29. juunist 12. juulini.

Märtsi keskel teatasid Prantsusmaa lahtiste korraldajad, et on lükkanud suurvõistluse edasi septembri lõppu. See on omakorda tekitanud küsimuse US Openi osas, mis peaks toimuma 24. augustist 13. septembrini.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!