Kontaveit lõi 21 äralööki ja tegi vaid 7 lihtviga, samas kui Bencicil kogunes 11 äralöögi juures lihtvigu 18. 8-st murdepallist realiseeris Kontaveit 5, Bencicil polnud kasutada ühtegi murdepalli.

Muu statistika (Kontaveit - Bencic):

Serviässad: 0-3
Topeltvead: 3-4
1. servi õnnestumine: 58% - 55%
1. servilt võidetud punktid: 86% - 50%
2. servilt võidetud punktid: 63% - 30%
Kõik punktid: 55-2

Neljandas ringis kohtub Kontaveiti ilmselt esmaspäeval 18-aastase poolatari Iga Swiatekiga (WTA 56.), kes alistas 19. asetusega horvaatlanna Donna Vekici 7:5, 6:3.

Kontaveit käis täna väljakul ka paarismängus, kus tema ja Luksemburgi tennisisti Mandy Minella vastasteks oli 13. asetusega Venemaa-USA duo Veronika Kudermetova - Allison Riske. Paraku tuli vastu võtta 4:6, 4:6 kaotus.

Anett Kontaveit - Belinda Bencic
Kontaveidil on täna veel kavas ka paarismäng 15. väljakul neljanda mänguna. Koos Luksemburgi tennisisti Mandy Minellaga astuvad nad teises ringis vastu 13. asetusega Vene-USA paarile Veronika Kudermetova - Allison Riske.
Kontaveidi järgmine vastane on 18-aastane poolatar Iga Swiatek, kes alistas 19. asetusega Donna Vekici 7:5, 6:3.
"Tundsin end väljakul väga hästi. Kõik, mis ma tegin, töötas väga hästi. Olen oma esituse üle väga õnnelik. Servisin päris hästi, olin agressiivne ja tegin neid asju, mis tahtsin, hästi. Naudin siin mängimist väga," lausus Kontaveit enne väljakult lahkumist.
JA TEHTUD! 6:0, 6:1 võit viib Kontaveidi kindlalt 16 parema hulka!
A:40 teine matšpall
40:40...
40:30 matšpall...
Bencic viigistab 30:30.
30:15
Anett oma servil 30:0 ees...
5-1 Kontaveit realiseeris kolmanda murdepalli ja murdis Bencici servi täna juba viiendat korda! Nüüd vaja enda oma hoida ja voilaa!
4-1 Kontaveit hoiab oma servi, Bencic sai kaks punkti kätte. Viimase palli lõi tõrjelt võrku.
3-1 Bencic võidab mängu esimese geimi, Kontaveit sai vaid ühe punkti kätte.
3-0 Kontaveidil oma serv nulliga hoitud.
Bencic on endast täiesti väljas ja laiutab käsi, kui Kontaveit oma pallingul järjekordse ilusa äralöögiga 30:0 juhtima läheb.
2-0 Kontaveit murrab! Bencic jäi 0:30 taha, aga tuli kahe järjestikuse ässaga mängu tagasi. Siis aga lõi Kontaveit teise servi tõrjelt eeskäe äralöögi ning realiseeris murdepalli võrgust tagakäe äralöögiga.
Kihlveokontorites on Kontaveidi võidukoefitsient langenud 1.12 peale, Bencici oma tõusnud 6.00-le.
1-0 Kontaveit alustab ka teist setti kindla servi hoidmisega. Bencic sai vaid ühe punkti kätte.
Eurosport 2 näitab Vekici-Swiateki mängu ajal väikses aknas Kontaveidi settpalli.
Kikers99: Sellist mängualgust ei osanud ilmselt keegi oodata
8 äralööki ja 2 lihtviga Kontaveidilt, 4 äralööki ja 10 lihtviga Bencicilt. Šveitslanna tegi 3 topeltviga, Kontaveit 1.
6-0 Kontaveit realiseerib teise murdepalli ja võidab maailma seitsmenda reketi vastu avaseti nulliga!
5-0 Kontaveit kingib oma servil Bencicile vaid ühe punkti.
Bencici esimese servi protsent on kõigest 27%, esimeselt servilt võidetud punktide protsent 33% ja teiselt servilt 25%. Kontaveidi vastavad numbrid 73, 82 ja 75.
4-0 Kontaveit murrab taas! Bencici topeltviga seisul 30:30 kinkis Kontaveidile murdepalli, mille ta tõrjelt äralöögiga ka kohe ära kasutas!
kristo.arro@mail.ee: Ilus on vaadata Anetti niimoodi dikteerimas mängu :)
Swiatek võitis esimese seti Vekici vastu 7:5.
3-0 Kontaveit hoiab enda servigeimi nulliga!
2-0 Kontaveit murrab! Bencic alustas enda servigeimi topeltveaga, aga sai tänu kiirele võrku tungimisele mängu tagasi. Kuna Bencici esimene serv ei töötanud, olid kaks järgmist punkti Kontaveidile kerge saak. Lõpuks sai servi tööle, aga eksis ise eeskäelöögil.
1-0 Kontaveit hoiab oma servi. Punktid tulid enamasti tänu Bencici tõrjevigadele. Oma serv oli muidugi ka hea. Šveitslanna sai kätte kaks punkti.
Soojendus läbi. Mäng võib alata!
Eurosport 1 näitab samal ajal selle paari võimalike järgmiste vastaste Donna Vekici ja Iga Swiateki mängu. Eurosport 2-lt tuleb samuti üks teine naiste kohtumine.
Bencic võitis loosi ja valis poole, Anett alustab servimist. Veel väike soojendus ja siis hakkab pihta.
Kontaveit ja Bencic saabuvad väljakule.
Kerber võitis mängu 6:2, 6:7, 6:3. Väljak on Kontaveidi ja Bencici jaoks vaba.
Meid huvitava väljaku esimeses mängus Camila Giorgi ja Angelique Kerberi vahel on käimas kolmas sett, mida Kerber juhib 4:1.
Mida rääkis Kontaveit enne kohtumist Benciciga?     https://sport.delfi.ee/news/tennis/maailm/anett-kontaveit-vastasseisust-maailma-seitsmenda-reketiga-minul-midagi-kaotada-pole?id=88726763
Kuidas jõudis Anett Kontaveit kolmandasse ringi?     https://sport.delfi.ee/news/tennis/eesti/blogi-otsustavas-setis-joudemonstratsiooni-korraldanud-anett-kontaveit-sammus-austraalia-lahtistel-kolmandasse-ringi?id=88714293