Tasavägises esimeses setis nähti kokku viite servimurret, millest kolm tegi Kontaveit, neist viimase seisul 5:4 pärast enda pallingugeimi kaotamist. Teise seti murdepunktiks osutus eelkõige vaimselt pikk geim 1:1 seisul, kus nähti kokku kuute tasamängu ja Kontaveit pareeris neli vastase murdepalli. Pärast seda läks mäng Kontaveidi jaoks kui lepase reega ja lõppes setivõiduga 6:1. Viimase ponnistuse mängu tagasi tulla tegi Hsieh 1:4 kaotusseisus, kuid Kontaveit suutis sealgi kaks murdepalli päästa, pärast mida Taiwani tennisist juba vastupanust loobus.

Kontaveidi võidu vundament oli tema hea serv. Ta tegi 2 topeltviga, aga lõi tervelt 8 serviässa. Esimene serv õnnestus eestlannal 71-protsendiliselt ning esimese servi punktidest võitis Kontaveit 73%. Hsieh lõi vaid ühe serviässa ja tegi 5 topeltviga. Taiwanlanna esimese servi õnnestumisprotsent oli 49% ning ta võitis 52% esimese servi punktidest.

Head närvi näitas Kontaveit murdepalle mängides. Kuuest murdepallist realiseeris ta viis, Hsieh vaid 11-st kaks.

Kontaveit läheb teises ringis vastamisi hollandlanna Kiki Bertensiga (WTA 9.), kes alistas 6:4, 1:6, 6:3 ukrainlanna Dajana Jastremska (WTA 22.).

Täispikkuses:

Anett Kontaveit - Su-Wei Hsieh
Läbi! Kontaveit võidab oma servigeimi nulliga ja lõpetab mängu skooriga 6:4, 6:1! Kaheksa serviässa on ilus number, esimese servi protsent 71% samuti!
5-1 Hsieh mäng on täiesti lagunenud, Kontaveit saab kerge servimurde.
4-1 Selles geimis nähti Kontaveidi seitsmendat serviässa. Hsiehil oli kasutada kaks murdepalli, aga Anett suutis need mõlemad pareerida ja oma servi hoida.
3-1 Kontaveit päästab geimi lõpus väga raske palli ja murrab teises setis esimest korda vastase pallingu! Kõik neli murdepalli on Anett täna edukalt ära kasutanud.
2-1 Tasavägises geimis nähti Hsieh nelja murdepalli ja kuus korda 40:40 tasamängu. Kontaveit suutis läbi raskuste oma pallingut hoida. Sekka lõi ka oma mängu kuuenda serviässa.
1-1 Hsieh paneb Kontaveidi osavate löökidega jooksma ja hoiab oma servi.
1-0 Kontaveit alustab teist setti kolme serviässaga! Kokku on ta neid juba viis löönud.
6-4 Hea töö! Kontaveit lõpetab esimese seti servimurdega. Esimese seti statistika:
5-4 Hsieh teeb murde kohe tagasi. Kontaveit jäi 0:40 taha, Hsieh realiseeris kolmest murdepallist teise. Sellele järgnenud pausi ajal kasutab ka Hsieh treeneri abi.
5-3 Kontaveit murrab vastase pallingu ja võidab juba kolmanda geimi järjest! Hsieh näis geimi alguses natuke lonkavat.
Kontaveit kutsus puhkepausi ajal treeneri väljakule. Kahjuks ei kuulnud, mida räägiti, sest Nigel Searsil mikrofoni küljes polnud.
4-3 Kontaveit võitis 0:30 kaotusseisust kolm punkti järjest, kuid tegi siis oma teise topeltvea. Lõpuks suutis tänu heale servile oma pallingut siiski hoida.
3-3 Kontaveit jooksis ja võitles kõvasti, tasuks esimene murdepall ja servimurre tagasi tehtud! Hsieh jaoks lõppes geim topeltveaga.
2-3 Hsieh teeb mängu esimese servimurde. Kontaveit lõi selles geimis küll oma teise serviässa, kuid tegi seisul 30:30 ka esimese topeltvea, pärast mida mäng lagunes.
2-2 Hsieh hoiab oma pallingut. 40:0 algedu sai määravaks. Kontaveit võttis küll 40:30 järgi, aga päris tagasi ei tulnud.
2-1 Kontaveit hoiab oma servi üsna kindlalt, lõpetades geimi mängu esimese ässaga.
1-1 Hsieh on hädas serviga ja kingib Anetile topeltvigadest kaks punkti, aga hoiab samuti oma servi.
1-0 Algus oli üsna rabe, aga seda oligi oodata. Kontaveit päästis kaks murdepalli ja suutis servi hoida.
Kontaveit on loosi tahtel servimist alustamas.
Mängijad on väljakul ja soojenduse lõpuni jääb 3 minutit.
Putintseva võitis mängu 6:3, 3:6, 7:5. Orienteeruvalt kell 7.15 võiks oodata Kontaveiti ja Hsiehi väljakule.
Vekic ja Putintseva hoolitsevad ikka selle eest, et kõik, kes lähiajal ärkavad, saaksid ka ikka Kontaveidi mängu vaadata. Kolmandas setis seis 5:5.
Üllatuskaotuse pidi täna vastu võtma Sloane Stephens (WTA 24.), kes kaotas venelannale Ljudmila Samsonovale (WTA 129.) 4:6, 6:2, 3:6.
Kontaveidi mäng oleks alanud kell 6, kui sellele eelnev mäng Donna Vekici ja Julia Putintseva vahel lõppenuks kahe setiga. Paraku läks kolmandasse ning seal on seis hetkel 2:0 Vekici kasuks. Enne 6.45 eeldatavasti Kontaveit-Hsieh ei alusta.