Valgevenelanna pakkus Twitteri vahendusel, et mehed võiksid hakata sarnaselt naistele pidama "kolmest setist parem" süsteemis matše, mitte kurnata end suurturniiridel viiesetiliste lahingutega.

"Mehed peaksid minu arvates mängima lihtsalt "kolmest parem"! Oleks palju parema kvaliteediga tennis ning loodetavasti ei riku see finaale ära sellepärast, et poolfinaal on mehed ära kurnanud, nagu seda on korduvalt juhtunud," ütles Azarenka.

Barcelona ATP turniiril täna samuti veerandfinaalis mängiv Rafael Nadal ei näinud Azarenka ettepanekul mõtet ning ütles, et ta on oma spordiala kaitsmisest tüdinenud.

"Miks ta tahab, et me mängiks "parem kolmest"? Me oleme väga rahul "viiest parem" süsteemiga," sõnas Nadal ning viis millegipärast jutu edasi auhinnarahade teemale.

"See ei muuda auhinnarahasid. Võrdsed auhinnarahad või mitte - see on teie debatt, mitte meie debatt. Huvitav, et te räägite alati võrdsest auhinnarahast, kuigi me oleme ilmselt ainus spordiala maailmas, kus meil on peaaegu kõigil turniiridel võrdsed auhinnasummad. Ma ei saa aru, miks te ei räägi jalgpallist, korvpallist või kõikidest teistest tähtsatest aladest, kus naised on meestest miilide kaugusel. Alati tekib see debatt siin, meie spordialal, kus naiste eest hoolitsetakse paremini kui üheski teises spordis."