Kvalifikatsiooniks parima asetuse saanud Kanepi kohtub nüüd teises ringis venelanna Jelena Rõbakinaga (WTA 221.), kes alistas kvalifikatsiooni avaringis 4:6, 6:4, 6:1 prantslanna Victoria Munteani (WTA 653.).

Kanepi ja Razzano on nüüd karjääri jooksul kohtunud koguni 11 korda. Kui seni oli naiste omavaheline seis viigis, siis nüüd on Kanepil kuus ning Razzanol viis võitu.

Maailma edetabelis parimal juhul 16. kohal olnud 35-aastasel Razzanol ei ole praegu enam parimad ajad ning prantslanna on maailma edetabelis läbi teinud suure languse.

Kaia Kanepi - Virginie Razzano
6:2 - Kanepi näitab enda servil võimu ning võidab nii seti kui ka matši.
5:2 - Kanepi murrab veelkord Razzano servigeimi ning on nüüd mängu võitmisest ühe geimi kaugusel. Kanepi asub servima.
4:2 - Kanepi võidab nüüd ka enda servigeimi suhteliselt kindlalt ning nüüd on eestlanna võitnud neli geimi järjest.
3:2 - Kanepi on teise seti alguse kohtmetusest üle saanud ja murrab taas Razzano servigeimi.
2:2 - Kanepi võidab ka enda servigeimi ning viigistab seisu.
1:2 - Kanepi suudab nüüd vastu murda ja teeb enda elu veidike lihtsamaks.
0:2 - Razzano võidab pika heitluse järel Kanepi servigeimi.
0:1 - Razzano suudab teise seti alustuseks enda servigeimi hoida.
Teises setis alustab servimist Razzano.
6:1 - Kanepi võidab enda servigeimi ja sellega ka esimese seti.
5:1 - Razzano on nüüd raskustes, Kanepi murrab taas.
4:1 - Kanepi võidab nüüd kiirelt enda servigeimi.
3:1 - Kanepi saab vastase servil 40:15 ette, kuid laseb seejärel sevija järgi. Lõpuks suudab eestlanna siiski Razzano servigeimi murda.
2:1 - Razzano murrab omakorda Kanepi servigeimi.
2:0 - Razzano servil käib kõva andmine ja lõpuks suudab Kanepi murda.
1:0 - Kanepi võidab alustuseks enda servigeimi. Kanepi jääb alguses 0:15 taha, kuid võidab seejärel kõik punktid.