Kanepi näitas avasetis kahvatut esitust ning oma mängu hästi käima ei saanudki. Ka teises setis oli vastane märgatavalt kindlam - kuigi korra tekkis Kanepil võimalus juhtima minna, ei kasutanud eestlanna seda ära. Parmentier realiseeris oma teise matšpalli ning võttis kokkuvõttes kindla võidu.

Kanepi ja Parmentier olid varem omavahel kohtunud kolmel korral ja alati on võitjana väljunud eestlanna - 2005. aastal Gorizias (Itaalia) 6:3, 7:5, 2010. aasta Prantsusmaa lahtistel 6:3, 6:1 ja 2014. aasta US Openil 7:6 (3), 3:6, 6:1.

Kaia Kanepi - Pauline Parmentier
Ja kohe esimese neist kasutab vastane ära! Kanepi teekond Limoges's lõpeb veerandfinaalis 2:6, 4:6 kaotusega.
Kaks matšpalli Parmentier'le.
Kanepi saab geimi kätte! 4:5.
Seda prantslanna ära ei kasuta.
Matšpall number üks vastasele.
Parmentier hoiab oma servi ning on matšivõidust ühe geimi kaugusel. 3:5.
Aga nüüd jätab Kanepi suure võimaluse kasutamata, lastes Parmentier'l murda. 3:4.
Kanepi murrab! 3:3 ja kõik on taas võimalik!
Kanepi taas. 2:3.
Kanepi murrab nüüd vastu ning näitab elumärke. 1:3.
Kanepi on totaalselt liimist lahti, Parmentier samal ajal väga kindel. 0:3.
Prantslanna jätkab kindlalt. 0:2.
Parmentier jätkab teises setis sealt, kust ta pooleli jäi, murdes kahvatult mängiva Kanepi servi. 0:1.
Esimene sett kindlalt prantslannale - 2:6.
Kanepi ei saa nüüd oma servil mitte ühtegi punkti kätte ning Parmentier'l näib avasett olevat vormistamise küsimus. 2:5.
Parmentier hoiab oma servi. 2:4.
Kanepi võidab oma pallingugeimi kuivalt. 2:3.
Kanepi murrab vastu. 1:3.
Parmentier suutis võita kümme pallivahetust järjest ning kuigi Kanepi saab ühe punkti vahepeal kirja, murrab prantslanna ka teist korda. 0:3.
Parmentierilt neli kuiva punkti. 0:2.
Kanepi läheb oma pallingul esimeses geimis 40-15 ette, kuid kaotab siis neli punkti järjest ning lubab Parmentieril murda. 0:1.
Mäng algas!
Soojendus endiselt käib, kuid on peagi lõppemas.
Tere õhtust kõigile tennisehuvilistele! Eelmine kohtumine peaväljakul lõppes alles kümmekond minutit tagasi, nii et usutavasti läheb Kanepi ja Parmentieri mängu algusega veel pisut aega.