Eesti naiskond läks 23 tiimi konkurentsis rajale koosseisus Regina Oja, Johanna Talihärm, Tuuli Tomingas ja Grete Gaim. Eestlannad sõitsid terve võistluse vältel teise kümne keskel ja lõpetasid 14. kohal.

Oja vajas avaetapil nelja varupadrunit ning andis vahetuse üle 16. kohal (+1.00). Talihärm sai märgid alla kahe varupadruniga, kuid loovutas ühe koha ja langes 17ndaks (+2.33). Tomingas oli lamadestiirus täpne ja kiire, kuid pidi paraku püstitiirus käima ühel trahviringil, ent suutis Eesti tõsta 15. positsioonile (+3.19). Meie ankrunaine Gaim parandas kohta veelgi ja lõpetas 14ndana (+5.46).

Võitis Norra naiskond

Võidu võttis Norra nelik, kes edestas Rootsit 21,1 ja Prantsusmaad 33,1 sekundiga. Norrale tõi võidu Tiril Eckhoff, kes näitas viimases tiirus külma närvi ning suutis Hanna Öbergist ja Justine Braisazist kiiremini märgid alla saada. Esikolmikule järgnesid Saksamaa (+1.10), järjekordselt hea võistluse teinud Šveits (+1.24) ja Ukraina (+1.35).

Meeste teatesõit

Meie meeskond startis 26 tiimi konkurentsis rivistuses Rene Zahkna, Kalev Ermits, Kristo Siimer ja Raido Ränkel.

Zahkna pidi püstitiirus kasutama kahte varupadrunit ja andis vahetuse üle 14. kohal. Ermits kasutas lamadestiirus kolme ja püstitiirus ühte varupadrunit, kuid tõstis Eesti kõrgele kaheksandale kohale. Südika etteaste tegi ka Kristo Siimer, kes pidi mõlemas tiirus kasutama kahte varupadrunit. 13. kohal vahetuse üle võtnud Ränkel sai esimeses tiirus märgid maha kolme varupadruniga ning pidi teises tiirus käima ühel trahviringil. Kuigi viimastel kilomeetritel oli käeulatuses ka kümnes koht, lõpetas oma vahetuses kuuendat sõiduaega näidanud Ränkel siiski 13-ndana.

Võit ikka Norrale

Etapivõidu võttis Norra nelik (2 trahviringi + 8 varupadrunit), kes edestas põnevas lõpuheitluses 4,4 sekundiga Prantsusmaad (2+6). Kolmanda koha sai Saksamaa meeskond (2+14; +48,2), esimesena jäi poodiumilt välja Venemaa (0+9; +1.09,0).

Laskesuusatamise MK-etapi teatesõidud
Ränkelil läks lõpp raskeks ning Eesti lõpetab 13. kohal. Siiski näitas Ränkel oma vahetuse kuuendat sõiduaega.
Põnevas finišilahingus jääb peale ja võtab etapivõidu Norra nelik 4,4 sekundiga Prantsusmaa ees. Kolmandana jõuab finišisse Saksamaa (+48,2).
Ränkel läks püstitiirus trahviringile.
Trahviringi järel leiab Ränkel end ikka 12. kohalt.
Ränkel saab lamadestiirus märgid kolme varupadruniga maha ja lahkub tiirust 12. kohal.
Ränkel on enne lamadestiiru tõstnud Eesti 8. kohale.
Siimer andis vahetuse ankrumehele Raido Ränkelile üle 13-ndana.
Siimer kasutab püstitiirus kahte varupadrunit ja väljub tiirust endiselt 10. kohal.
Norralane Johannes Dale läks püstitiirus liidrikohalt ühele trahviringile, aga edu Valgevene ees on endiselt 23,5 sekundit.
Siimer lasi lamades väga aeglaselt ja pidi kasutama ka kahte varupadrunit, et üks üles jäänud märk alla lasta. Tiirust lahkus ta 10. kohal.
Oma vahetuses seitsmendat sõiduaega näidanud Ermits andis vahetuse Kristo Siimerile üle kaheksandal kohal!
Ermits kasutas püstitiirus ühte varupadrunit ja tõusis 11. kohale.
Ermits peab kasutama kolme varupadrunit ja langeb 14. kohale (+1.08,0). Ermitsast kahe sekundi kaugusel on Martin Fourcade.
Itaallane Bormolini kukkus laskumisel kraavi ja läks aega, enne kui mees tagasi rajale aidati. 2 km vaheajapunkti tuli ta alles 16. kohal. Kalev Ermits on tõusnud 11-ndaks (+42,9).
Zahkna annab vahetuse Kalev Ermitsale üle 14. kohal (+34,2). Norra juhib Itaalia ja Valgevene ees.
7 km vaheajapunktis on Zahkna langenud 13. kohale, kaotust liidrile 28,6 sekundit.
Zahkna pidi püstitiirus kasutama ühte varupadrunit ja lahkus tiirust 9. kohal (+17,0). Prantslane läks kahele trahviringile.
4,5 km vaheajapunktis on Zahkna langenud kümnendaks.
Zahkna läheb esimesest tiirust läbi nulliga ja võtab sisse 5. koha! Eesti ees on Norra, Soome, Ukraina ja Rumeenia.
2 km peal on Zahkna endiselt kenasti grupis sees, kaotussekundid liidrile on pisut isegi vähenenud (+11,7).
0,8 km vaheajapunktis on Zahkna 13. kohal (+13,2). Juhib Prantsusmaa Saksamaa ja Norra ees.
Meeste teatesõidu start on antud!
Naiste teatesõidu lõpptulemused:
Eesti lõpetas 14. kohal (+5.46).
Esikolmikule järgnevad Saksamaa (+1.10), järjekordselt hea võistluse teinud Šveits (+1.24) ja Ukraina (+1.35).
Norra on võitjana finišis, Rootsi on teine (+21,1) ja Prantsusmaa kolmas (+33,1).
Gaim saab ühe varupadruniga märgid alla ning tõstab Eesti 14. kohale (+4.58).
Eckhoff on läinud oma teed ja kasvatanud edu Öbergi ees 18 sekundile.
Eckoff pääseb viimasest tiirust esimesena välja. Öberg kaotab 6,8 sekundiga, Braisaz juba 21,7 sekundiga.
Seis 7. laskmise järel:
Märgid alla saanud Grete Gaim jätkab lamadeslaskmise järel 15. kohal (+3.59).
Eelviimane laskmine: Eckhoff ja Östberg saavad rajale 0,1-sekundilise vahega. Braisaz kaotab 3,5 sekundiga.
Eesti vahetab 15. kohal (+3.19). Kaks naiskonda on juba liidritele ringiga jalgu jäänud.
Norra vahetab liidrina. Viimase etapi eel juhivad nad Prantsusmaa ees vaid 0,9 ja Rootsi ees 6,1 sekundiga.
Seis kuuenda laskmise järel:
Eesti on nüüd 16. kohal, kuid kaotas liidritele on juba 3.01.
Tomingas läheb ühele trahviringile!
Kuues laskmine: Ühe trahvi saanud Šveits langes liidrikohalt kuuendaks. Uus liider on Prantsusmaa.
Seis 5. laskmise järel:
Tomingas sai kiirelt märgid alla ning Eesti on 16. kohal (+2.24).
Soomlanna Minkkinen, kes sai rajale teisena, teenis lamadestiirus ühe trahvi ning kukutas koondise 10. kohale (+1.30).
Šveits jääb viienda laskmise järel liidriks. Röiseland tõstab Norra teiseks (+39,5). Teine kuni kuues koht mahub vaid seitsme sekundi sisse.
Seis teise vahetuse järel:
Talihärm lõpetab teise vahetuse 17. kohal, kaotust liidritele on juba 2.33.
Sünnipäevalaps Mäkäräinen tõstab Soome teiseks (+26,9). Kolmas on Prantsusmaa (+41,1). Itaalia on alles kaheksas (+1.03).
Šveits lõpetab teise vahetuse liidrina.
Üldseis neljanda laskmise järel:
Talihärm saab viie lasuga märgid alla ning Eesti on 17. kohal (+2.10).
Neljas laskmine: Gasparin viib Šveitsi liidriks. Itaallanna Wierer peab minema kahele trahviringile! Mäkäräinen tõstis Soome Prantsusmaa järele kolmandaks.
Seis 3. laskmise järel:
Kolmas laskmine: Šveits ja Itaalia pääsevad sisuliselt koos minema. Eesti ja Talihärm on 18. kohal (+1.53). Johanna jättis üles kaks märki, kuid sai varupadrunitega need alla.
Eesti lõpetab 16. kohal (+1.00).
Avaetapi lõpetab liidrina Prantsusmaa. Itaalia kaotab vaid 0,9 ja Šveits 7,4 sekundiga.
Seis 2. laskmise järel:
Teine tiir: Oja saab ühe varupadruniga märgid maha ning on 15. kohal (+45,3).
Seis 1. laskmise järel:
Esimene tiir: Norra läheb liidriks. Regina Oja pidi kasutama kolme  varupadrunit, saab märgid alla, kuid on alles 20. kohal (+30,9).