"COVID-19 on hävitanud rohkelt peresid. Ma anun kõiki, et seda viirust tõsiselt võetaks. Te ei tahaks taolise uudise peale üles ärgata," kirjutas Guy oma Instagrami lehel.

"Mäletan, et kui olin seitsme- või kaheksa-aastane, palus vanaisa mul kirjutada alla paberile, et kui kunagi NBA-sse jõuan, siis ta hakkab minu mänedžeriks. See jäi mulle igaveseks meelde. Tean, et ta ootab minu palgast väikest tasu ja tuleb päev, kui ta saab selle kätte," lisas ta.

185 cm pikkune Guy tegi NCAA üliõpilasliigas eduka karjääri ja tuli 2019. aastal Virginia ülikooli ridades NCAA meistriks. NBA-s on ta platsile saanud kahel korral.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!