Woodi näol on tegemist kolmanda NBA korvpalluriga, kel viirus avastatud. Charania andmetel pole ameeriklasel ühtegi sümptomit ning tema tervis on korras. Esimesena haigestus NBA-s koroonaviirusesse Utah Jazzi mängumees Rudy Gobert, loetud tunnid hiljem andis positiivse proovi ka tema tiimikaaslane Donovan Mitchell.

Wood ja Pistons kohtusid alles möödunud laupäeval Utah Jazziga. Wood viskas toonases kohtumises Utah' vastu 30 punkti ja noppis 11 lauapalli.

NBA teatas pärast Goberti positiivse dopinguproovi avalikuks tulemist hooaja peatamisest. Paus kestab vähemalt 12. aprillini.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!