Kahe esimese kohtumisega ainult ühe punkti kogunud Real alistas Interi nüüd teist korda järjest. Sel korral tõid Madridi klubile võidu Eden Hazardi 7. minuti täpne penalti ning Rodrygo värav 59. minutil. Interi elu läks eriti keeruliseks 33. minutil, kui kohtunikuga vaidlemise eest sai teise kollase kaardi Arturo Vidal.

Teises B-alagrupi kohtumises alistas Mönchengladbachi Borussia 4:0 Donetski Šahtari. Nelja vooru järel on Borussial kaheksa ning Realil seitse punkti. Šahtar on nelja ning Inter ainult kahe silma peal.

Mõneti ootamatu kaotuse pidi vastu võtma Liverpool, kes jäi koduväljakul Atalantale 0:2 alla. Liverpool juhib endiselt üheksa silmaga D-alagruppi, kuid nii Amsterdami Ajax kui ka Atalanta hingavad neile seitsme punktiga kuklasse.

A- ja C-alagrupis sai üks edasipääseja samal ajal selgeks. Nii Müncheni Bayern kui ka Manchester City juhivad oma alagruppi täisedu 12 punktiga ja on sellega kindlustanud edasipääsu kaheksandikfinaalidesse.

Meistrite liiga tänased kohtumised:

A-alagrupp
Müncheni Bayern – Salzburg 3:1 (42. Lewandowski, 52. Coman, 68. Sane - 73. Berisha)
Madridi Atletico – Moskva Lokomotiv 0:0
Tabeliseis: 1. Müncheni Bayern 12 punkti, 2. Madridi Atletico 5, 3. Moskva Lokomotiv 3, 4. Salzburg 1.
B-alagrupp
Mönchengladbachi Borussia – Donetski Šahtar 4:0 (17. pen Stindl, 34. Elvedi, 45.+1. Embolo, 77. Wendt)
Milano Inter – Madridi Real 0:2 (7. pen Hazard, 59. Rodrygo)
Tabeliseis: 1. Mönchengladbachi Borussia 8 punkti, 2. Madridi Real 7, 3. Donetski Šahtar 4, 4. Milano Inter 2.
C-alagrupp
Piraeuse Olympiacos – Manchester City 0:1 (36. Foden)
Marseille – FC Porto 0:2 (39. Sanusi, 72. pen Sergio Oliveira)
Tabeliseis: 1. Manchester City 12 punkti, 2. FC Porto 9, 3. Piraeuse Olympiacos 3, 4. Marseille 0.
D-alagrupp
Amsterdami Ajax – Midjylland 3:1 (47. Gravenberch, 49. Mazraoui, 67. David Neres - 80. pen Mabil)
Liverpool – Atalanta 0:2 (60. Iličič, 64. Gosens)
Tabeliseis: Liverpool 9 punkti, 2. Amsterdami Ajax 7, 3. Atalanta 7, 4. Midtjylland 0.

Meistrite liiga kolmapäev
Kõik kohtumised on lõppenud. Ainsana jäid väravad löömata Madridi Atletico ja Moskva Lokomotivi matšis.
Ajax vormistab 3:1 võidu Midtjyllandi üle.
Madridi Real alistab võõrsil Interi 2:0 ning astub sellega suure sammu edasipääsu suunas. Inter on nelja vooru järel aga ülimalt keerulises seisus.
Atalanta saabki Liverpoolist 2:0 võidu kätte!
Porto läheb Marseille vastu 2:0 juhtima.
Sane viib 68. minutil Bayerni 3:0 ette, kuid 73. minutil lööb Berisha Salzburgi poolelt ühe tagasi.
David Neres viib samal ajal Ajaxi juba 3:0 juhtima.
Gosens viib 64. minutil Atalanta juba 2:0 Liverpooli vastu juhtima.
Koduväljakul mängiv Liverpool jääb 60. minutil Atalanta vastu kaotusseisu. Skoori teeb Iličič.
Rodrygo viib 59. minutil Reali 2:0 juhtima.
Coman viib 52. minutil Bayerni 2:0 Salzburgi vastu juhtima.
Ajax asub teise poolaja alguses kiiresti Midtjyllandi vastu 2:0 juhtima. 47. minutil lõi värava Gravenberch ning 49. minutil Mazraoui.
Porto asub samal ajal võõrsil tänu Sanusi 39. minuti tabamusele Marseille'i vastu 1:0 juhtima.
Lewandowski lööb 42. minutil värava ära ning Müncheni Bayern asub Salzburgi vastu 1:0 juhtima.
Arturo Vidal kukub Reali trahvikastis. Kohtunik penaltit ei anna ning näitab Vidalile vaidlemise eest hoopis teist kollast kaarti. Vidali mäng saab 33. minutil mängitud.                      https://twitter.com/realmadriden/status/1331697731929329665
20 minutit mängitud ning ülejäänud viies kohtumises on skoor veel avamata.
Õhtu keskses vastasseisus on Madridi Real seni selgelt domineerinud. Lisaks ühele väravale on vastaste puuri ohustatud veel mitmel korral. Korra lõi posti Lucas Vazquez.
Barella võtab Nacho karistusalas maha ja Hazard asub penaltit lööma. Belgia koondise äss ei eksi ning Real juhib 7. minuti järel Interi vastu 1:0. https://twitter.com/realmadriden/status/1331691135136305159
Mönchengladbach alistab Šahtari lõpuks 4:0. ManCity saab Olympiacosest jagu 1:0. Manchester City tagas endale ühtlasi pääsme 16 parema sekka.      https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1331687440235499520
Borussia Mönchengladbach juhib poolajaks Donetski Šahtari vastu 3:0. Manchester City on võõrsil Piraeuse Olympiacose vastu 1:0 eduseisus.
Teisipäeval tagasid Londoni Chelsea, Sevilla, FC Barcelona ja Torino Juventus pääsme kaheksandikfinaalidesse. Kes jõuavad täna nii kaugele?  https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1331357539980685315