PSG jäi kolmapäeval võõrsil 1:2 alla RB Leipzigile. PSG on kolme vooruga kirja saanud kolm punkti ning see annab neile H-alagrupis alles kolmanda positsiooni.

PSG pidi sel korral hakkama saama nii Neymari, Kylian Mbappe, Marco Verratti kui ka Mauro Icardita. Siiski asuti kohtumist juhtima tänu Angel Di Maria 6. minuti tabamusele. Peagi sai Di Maria veel suurepärase võimaluse, kuid argentiinlane ei suutnud 16. minutil penaltit realiseerida.

Leipzig jõudis viigini 41. minutil tänu endise PSG mängija Christopher Nkunku väravale. Sakslastele tõi võidu Emil Forsbergi täpne penalti 57. minutil. PSG lõpetas kohtumise koguni üheksakesi, kuna 69. minutil teenis teise kollase kaardi Idrissa Gueye ning viiendal üleminutil tabas sama saatus Presnel Kimpembet.

H-alagrupi teises kohtumises jäi seni ainult võite tunnistanud Manchester United ootamatult 1:2 alla Istanbuli Basaksehirile. Kodumeeskonna eest tegid 12. minutil skoori Demba Ba ning 40. minutil Edin Višca. Unitedi tabamuse autoriks oli 43. minutil Anthony Martial.

H-alagrupis on Unitedil ja Leipzigil nüüd kuus punkti. PSG ja Basaksehir on saanud kirja kolm silma.

Suurklubidest said võidurõõmu tunda sel korral nii Barcelona, Torino Juventus, Londoni Chelsea kui ka Dortmundi Borussia. Kõik neli on kindlalt liikumas ka kaheksandikfinaalide suunas.

Kõik kolmapäevased mängud:

E-alagrupp:
Londoni Chelsea – Rennes 3:0 (10. pen, 41. pen Werner, 50. Abraham)
Sevilla – Krasnodar 3:2 (42. Rakitic, 69., 72. En-Nesyri – 17. Sulejmanov, 21. pen Berg)
Tabeliseis: 1. Chelsea 7 punkti, 2. Sevilla 7, 3. Krasnodar 1, 4. Rennes 1.
F-alagrupp:
Peterburi Zenit – Rooma Lazio 1:1 (32. Jerohhin – 82. Caicedo)
Club Brügge – Dortmundi Borussia 0:3 (14. Hazard, 18., 32. Haaland)
Tabeliseis: 1. Borussia 6 punkti, 2. Lazio 5, 3. Club Brügge 4, 4. Zenit 1.
G-alagrupp
Barcelona – Kiievi Dinamo 2:1 (5. pen Messi, 65. Pique – 75. Tsügankov)
Ferencvaros – Torino Juventus 1:4 (90. Boli – 7., 60. Morata, 73. Dybala, 81. ov Dvali)
Tabeliseis: 1. Barcelona 9 punkti, 2. Juventus 6, 3. Dinamo 1, 4. Ferencvaros 1.
H-alagrupp:
Istanbuli Basaksehir – Manchester United 2:1 (13. Ba, 40. Višca – 43. Martial)
RB Leipzig – PSG 2:1 (42. Nkunku, 57. pen Forsberg – 6. Di Maria)
Tabeliseis: 1. Manchester United 6, 2. RB Leipzig 6, 3. PSG 3, 4. Basaksehir 3.

MEISTRITE LIIGA ALAGRUPITURNIIR (04.11)
Kõik kohtumised on tänaseks lõppenud!
Boli lööb 90. minutil Ferencvarose poolt ühe tagasi. Juventus juhib 4:1.
Dvalilt 81. minutil omavärav. Juventus juhib Ferencvarose vastu juba 4:0.
En-Nesyri skoorib 69. ning 72. minutil ja Sevilla asub Krasnodari vastu 3:2 juhtima.
Tsügankov vähendab 75. minutil Kiievi Dinamo kaotusseisu, Barcelona juhib 2:1.
Dybala suurendab 73. minutil Juventuse eduseisu 3:0 peale.
Kaotusseisus PSG jääb Leipzigi vastu ka vähemusse, teise kollase ehk kokku punase kaardi saab Gueye.
Timo Werner on karjääri jooksul löönud nüüd 10 Meistrite liiga väravat. Nendest tabamustest koguni kuus on sündinud penaltitest.  https://twitter.com/OptaJoe/status/1324090435770421250
Morata lööb täna oma teise värava ning Juventus asub 60. minutil Ferencvarose vastu 2:0 juhtima.
Pique viib 65. minutil Barcelona 2:0 Kiievi Dinamo vastu juhtima.
Abraham viib 50. minutil Chelsea 3:0 Rennes'i vastu juhtima.
Nkunku lööb 42. minutil värava. Leipzig viigistab PSG vastu seisu 1:1-le.
Endine Barcelona äss Ivan Rakitic teeb Sevilla särgis skoori. Sevilla on siiski Kranodari vastu 1:2 kaotusseisus.
Werner realiseerib 41. minutil veel ühe penalti ning Chelsea juhib Rennes'i vastu 2:0.
Haaland lööb 32. minutil oma teise värava ning Dortmund juhib Club Brügge vastu 3:0.
Berg realiseerib 20. minutil penalti ning Krasnodar juhib 2:0 Sevilla vastu.
Skoor on avatud kõikides mängudes. Dortmundi Borussia läheb kiirelt 2:0 Club Brügge vastu juhtima. 14. minutil skoorib Thorgan Hazard ning 18. minutil suurendab eduseisu Haaland.
Werner realiseerib 10. minutil penalti ning Chelsea juhib 1:0 Rennes'i vastu.
Sulejmanovi 17. minuti tabamus viib Krasnodari 1:0 Sevilla vastu juhtima.
Upamecano käsi jääb Kean'i löögile ette. Penalti! Di Maria aga eksib. Gulacsi tõrjub! PSG juhib endiselt 1:0.
Basaksehiri ridades sai võidurõõmu tunda endine Liverpooli keskkaitsja Martin Skrtel. Skrtel oli Meistrite liigas viimati võidurõõmu tunda saanud 2009. aastal.  https://twitter.com/OptaJoe/status/1324078196820770816
Lionel Messi on Meistrite liiga alagrupiturniiril löönud nüüd juba 71 väravat, mis tähistab liiga rekordit.    https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1324082187122167809
Morata 7. minuti värav viib Juventuse 1:0 Ferencvarose vastu juhtima.
PSG asub Di Maria 6. minuti tabamusest Leipzigi vastu juhtima. Eeltöö Moise Keane'ilt.
Lionel Messi 5. minuti penalti viib Barcelona 1:0 Kiievi Dinamo vastu juhtima.
PSG puhul tuleb mainida, et tänasest kohtumisest jäävad eemale nii Neymar, Kylian Mbappe, Mauro Icardi, Marco Verratti ja Julian Draxler.
Basaksehir alistabki 2:1 Manchester Unitedi. Zenit ja Lazio teevad 1:1 viigi.    https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1324077590974550016
Felipe Caicedo 82. minuti värav toob Laziole viigiseisu.
United vastab türklastele kiiresti. Martial vähendab inglaste kaotusseisu 1:2 peale.
Višca viib 40. minutil Basaksehiri juba 2:0 juhtima.
Zenit asub 35. minutil Jerohhini tabamusest Lazio vastu juhtima.
Basaksehir asub koduväljakul 13. minutil Demba Ba tabamusest Unitedi vastu juhtima.
Õhtu kahes esimeses kohtumises on vastamisi Zenit - Lazio ning Basaksehir - Manchester United. Mängud algavad 19.55.