Klubi ei täpsusta, kas tegu on mängijate või abipersonaliga. Mõlemad koroonapositiivsed isikud on hetkel kodus isolatsioonis.

Atletico pressiteate kohaselt võeti kõigilt Lissaboni reisivatelt esindusmeeskonna liikmetelt laupäeval Madridis koroonaproovid. Positiivsetest tulemustest teavitati nii Hispaania kui ka Portugali tervishoiuametnikke, UEFA-t, Hispaania ja Portugali jalgpalliliitu ja Hispaania Spordi Nõukogu.

Vastavalt taoliste juhtumite protokollile tehakse uued viirusetestid kõigile meeskonnaliikmetele ja nende lähikontaktsetele.

Klubi lisab, et on sunnitud muutma oma treening- ja reisiplaane. Kui need on Euroopa jalgpalliliiduga (UEFA) kooskõlastatud, antakse sellest ka avalikkusele teada.

Meistrite liiga veerandfinaalid, mis peetakse tänavu erandkorras ühemängulisena, mitte kodus-võõrsil süsteemis, peaksid Lissabonis algama kolmapäeval Atalanta ja Pariisi Saint-Germaini kohtumisega. Poolfinaalid on kavas 18. ja 19. augustil ning finaal 23. augustil.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!