Barcelona - Napoli 3:1 (avamäng 1:1)
Väravad: 10. Lenglet, 23. Messi, 45.+1. pen. Suarez - 45.+5. pen Insigne

Väikse eelise (võõrsilvärava) avamängust saanud Barcelona läks kummituslikult mõjuvate Nou Campi tühjade tribüünide ees juhtima 10. minutil, kui nurgalöögi järel suunas peaga palli võrku Clement Lenglet. Kohtunikud vaatasid videkordusest olukorra üle, kuna karistusalas toimus ka väike tõuklemine, kuid kaks minutit hiljem näitas peakohtunik Cuneyt Cakir, et värav loeb.

23. minutil läks Barcelona juba 2:0 ette mitu vastaste kaitsjat "kohvile" saatnud ja kukkumise pealt otsustava löögi sooritanud Lionel Messi väravast, kelle seitse minutit hiljem löödud värava VAR kerge käepuute tõttu ära võttis.

41. minutil tegi Kalidou Koulibaly karistusalas Messile haiget ning Luis Suarez vormistas penaltist 3:0. Sellega polnud avapoolaeg veel lõppenud, sest neljandal üleminutil põhjustas Ivan Rakitic penalti ka Napolile, millest Lorenzo Insigne vähendas kaotusseisu 1:3-le. Teisel poolajal enam väravaid ei nähtud ja nii pääseski Barcelona koondvõiduga 4:2 kaheksa parema sekka.

Müncheni Bayern - Londoni Chelsea 4:1 (avamäng 3:0)
Väravad:
10., 84. Lewandowski, 24. Perisic, 76. Tolisso - 44. Abraham

Münchenis ei jätnud Saksamaa meister külalistele Londonist mingit võimalust. Pinged võttis duellist maha juba Robert Lewandowski 10. mintuti avavärav, millele järgnes 24. minutil Ivan Perisici teine tabamus. Kuigi Chelsea vähendas 44. minutil kaotusseisu, alustasid nad teist poolaega siiski seisus, kus edasipääsuks tulnuks lüüa neli väravat.

Teisel poolajal lõid Lewandowski ja Corentin Tolisso igaks juhuks veel kaks väravat, vormistades Bayerni koondvõidu 7:1. Inglise klubidest on varem veel suurema "saunaga" Meistrite liigast kukutatud Londoni Arsenal, kes kaotas 2017. aastal samuti Bayernile 2:10.

Meistrite liiga jätkub juba kolmapäeval Portugali pealinnas Lissabonis veerandfinaalidega.

Kõik veerandfinaalpaarid:

Atalanta - PSG (kolmapäeval)
RB Leipzig - Madridi Atletico (neljapäeval)
Barcelona - Müncheni Bayern (reedel)
Manchester City - Lyon (laupäeval)

MEISTRITE LIIGA KAHEKSANDIKFINAALID (08:08):
Kohtumiseni järgmisel nädalal juba Portugalis veerandfinaalmängudes!
Barcelonas mäng samuti läbi. Barcelona võitis seega 3:1 ja Bayern 4:1.
Suarez saab vahetusest välja minnes kollase kaardi, sest valis väljakult lahkumiseks kõige pikema tee.
Barcelonas lisatakse teisele poolajale 5 minutit. Münchenis on kohtumine lõppenud.
Lewandowski on 84. minutil löönud ka Bayerni 4:1 värava. Chelsea võidukoefitsient on üle 300.
Napoli (Milik) saab 81. minutil palli võrku, aga suluseis oli selge.
Bayern lööb 76. minutil 3:1 - Lewandowskile resultatiivne sööt, värava autoriks Corentin Tolisso.
Barcelonas on pallivaldamine rohkem Napoli pärusmaa (55%), pealelöögid Napoli kasuks 9:2, ohtlikud rünnakud Itaalia klubile 37:15. Käimas on 65. minut. Napoli võidukoefitsient on live-panustades juba 67.00, aga viigi koefitsient näiteks 15.00. 3:3 viik viiks veerandfinaali juba Napoli.
Natuke statistikast. Münchenis on 70. minutiks 60% ajast palli vallanud Bayern, kodumeeskonnal on kirjas 13 pealelööki Londoni poiste 3 vastu. Ohtlikke rünnakuid on Bayerni poolel kokku loetud 47, Chelseal vaid 15.
Kui Barcelonas kohtumine jätkub, on Münchenis juba teisest poolajast kuus minutit mängitud.
Lorenzo Insigne ei eksi ja lööb penalti kindlalt sisse, Ter Stegen hüppab teisele poole. 3:1. Teisel poolajal jääb Napolile veel väike võimalus.
Rakitic sõitis Napoli mängijale tagant puusaga sisse.
Neljandal üleminutil penalti Napolile!
Chelsea on poolajaks Bayernile ühe värava tagasi löönud, aga Bayern on siiski kokkuvõttes 5:1 peal. 44. minutil skooris Tammy Abraham.
Messi oma värskelt puuka saanud jalaga penaltit lööma ei läinud, vaid jättis selle Suarezile, kes kõmmutas palli paremasse ristnurka ja viis Barcelona 3:0 juhtima.
Penalti tuleb!
Peakohtunik läheb olukorda ise väljaku äärde üle vaatama.
41. minut: Messi on pikali maas ja arstide hoole all. Koulibaly pani talle palli klaarida üritades kõva litaka vastu Achilleust või sääremarja. VAR vaatab, kas oli ka penalti vääriline.
Värav ei loe! Messi olevat palli omaks võttes käega mänginud. Mis seal ikka, muudame ka oma tablool skoori tagasi ja mängime edasi.
Viiekasti nurgas võttis palli filigraanselt omaks ja tõstis siseküljega üle väravavahi peenelt võrku.
VAR-ile meeldis värav nii väga, et tahab selle üle vaadata.
Hüvasti, Napoli edasipääsulootused! Messi lööb 30. minutil ka 3:0.
Bayern juhib samuti juba 2:0. 24. minutil sahistas Lewandowski söödust võrku Ivan Perisic.
Suarezilt söödu saanud Messi hakkas karistusala paremast nurgast purjetama, saatis ridamisi mehi kohvile, komistas, tõusis püsti ja uuesti kukkumise pealt virutas palli võrku. Ilus!
23. minut: Lionel Messi lööb Barcelona 2:0 ette. Kas nüüd on tehtud?
Skoor on avatud ka teises mängus. Robert Lewandowski viis Bayerni 10. minutil penaltist juhtima. Kokkuvõttes on Bayerni edu juba 4:0. https://twitter.com/OptaJoe/status/1292177390626656256
Clement Leglet nurgalöögist peaga. VAR-i vaadati ka, sest karistusalas oli väike tõuklemine, aga värav jääb jõusse.
VÄRAV! Barcelona läheb 10. minutil kohtumist 1:0 juhtima.