Avamängu kodus 1:0 võitnud Lyon sai väärtusliku võõrsilvärava kirja juba 12. minutil, kui penalti realiseeris Memphis Depay. 43. minutil põhjustas Depay käega mäng penalti ka teisel pool väljakut ning Cristiano Ronaldo viigistas 1:1. 60. minutil pommitas Ronaldo kauglöögist 2:1, kuid Lyon suutis Juventuse survele vastu pidada.

Manchesteris said sotid varem selgeks. Avamängu oli City Madridis võitnud 2:1. Raheem Sterling viis täna 9. minutil City 1:0 ette ja Karim Benzema viigistas 28. minutil 1:1. Poolajale mindi seisult, kus Reali järgmine värav oleks mängu viinud lisaajale, kuid pinged võttis maha Gabriel Jesusi 68. minuti värav, mis viis City juba 2:1 juhtima.

Kõik kaheksandikfinaalide korduskohutmised toimuvad kodumeeskonna staadionil, homme on nendeks veel FC Barcelona ja Müncheni Bayern, kes võtavad vastu vastavalt Napoli (avamäng 1:1) ja Chelsea (avamäng 3:0 Bayernile). Veerandfinaalidest alates enam kodus-võõrsil süsteemis ei mängita, vaid edasipääseja selgitatakse ühe mänguga.

Veerandfinaalidega, kuhu on juba pääsenud Atalanta ja Pariisi Saint-Germain ning Leipzig ja Madridi Atletico, jätkatakse 12. augustil Lissabonis.

Meistrite liiga: Juventus - Lyon, Man City - Madridi Real
Lõpuvile kõlab ka Torinos. Lyon on veerandfinaalis, Juventus saab suvepuhkusele.
Manchesteris on lõpuvile kõlanud. Palju õnne Cityle!
Ronaldo lööb müüri, müürist pall nurgalööki.
90+2. minut: Higuain kukub ja Juventus saab 18 meetrilt karistuslöögi...
Torinos lisatakse kuus lisaminutit!
Lyon nõuab 79. minutil penaltit, aga kohtunik otsustab pärast väikest mõtlemispausi, et mäng jätkub nurgalöögist.
Lyoni väravavaht Lopes võttis juba 76. minutil aja viivitamise eest kollase kaardi.
76. minut: Ronaldo sai nurgalöögi järel peaga täiesti vabalt löögile, aga lennutas palli üle lati.
Meistrite liiga play-off väravate arvestuses pole Ronaldole kellelgi midagi vastu panna. https://twitter.com/OptaJoe/status/1291832631307493376
Värav algas Varane väga ebaõnnestunud peaga tagasisöödust väravavaht Courtoisile, mille Sterling vahelt lõikas ja terava nurka alt võrku saatis.
VÄRAV MANCHESTERIS! Raheem Sterling kõmmutab 69. minutil oma õhtu teise värava ja City juhtimas 2:1.
Juventusel on veel ühte väravat vaja, et veerandfinaali pääseda. Lisaaega enam tulla ei saa.
60. minut: RONALDO! Portugallane viib vasaku jala pommiga kauglöögist Juventuse 2:1 juhtima. Lopes sai näpud vahele, aga suunas palli posti.
Teised poolajad on alanud!
Mõlemas mängus lõppeb esimene poolaeg 1:1. Juventusel on vaja lüüa veel kaks väravat, Realil piisab mängu lisaajale viimiseks ühest.
Torinos lisati esimesele poolajale suisa 4 minutit, Manchesteris 1
Külma kõhuga mööda maad alla paremasse nurka. Juventus viigistab 1:1. Kokkuvõttes Lyon veel 2:1 peal.
Jah, penalti tuleb! Seekord Juventusele. Ronaldo palli taga...
Veel üks karistuslöök Juventusel ohtlikust kohast 41. minutil.
Seekord lõi Pjanic ja Memphis saab müüris käega mängu eest kollase! Kas tõesti penalti?
Ei, Anthony Lopes tõrjus siiski ühe käega!
Ronaldo lööb karistuslöögi posti!
Juventus saab karistusala joone äärest, poolkaare pealt karistuslöögi. Suur võimalus 38. minutil!
Benzema on nüüd viimases kuues Meistrite liiga play-off mängus löönud viis väravat. https://twitter.com/OptaJoe/status/1291820060168904704
VÄRAV! Man City - Madridi Real 1:1. Karim Benzema 28. minutil tabamuse autoriks. Värav tuli peaga viiekasti joonelt umbes, tsenderduse autoriks Rodrygo.
Depay kordas Van Nistelrooy rekordit. Teine hollandlane, kes kuues Meistrite liiga mängus järjest võrku sahistanud. https://twitter.com/OptaJohan/status/1291816561536311299
Mainimata on jäänud, kuidas Lyon oma penalti sai. Rodrigo Bentancur libistas karistusalas jalgadesse Lyoni poolkaitsjale Houssem Aouarile.
VÄRAV KA TEISES MÄNGUS! Raheem Sterling viis Man City 9. minutil 1:0 ette. Kahe mängu kokkuvõttes Cityle juba 3:1 edu. Gabriel Jesus karistas ära palli klaarimisel äpardunud kaitsja eksimuse, röövis palli, ja söötis selle enda kõrvale Sterlingule, kes ei jätnud võimalust kasutamata. https://twitter.com/OptaJoe/status/1291816050628136962
VÄRAV! Memphis Depay lööb penalti kindlalt värava keskele sisse ja viib Lyoni selles mängus 1:0 ja kahe mängu kokkuvõttes 2:0 ette. Foto: AFP/Scanpix
Penalti jääb jõusse.
Vaadatakse ikka VAR-ist üle.
Lyon saab 10. minutil penalti!
Mäng on alanud ka Manchesteris.
Torinos on avavile antud!
Enne mängu kogunetakse keskringi leinaseisakuks, mälestamaks koroonaviiruse ohvreid üle maailma.