Esmalt jätkatakse kaheksandikfinaalidega, mis jäid pooleli märtsi alguses. Neljas paaris said kõik mängud peetud ja veerandfinaalidesse jõudsid PSG, Atalanta, Madridi Atletico ja RB Leipzig. Neljas paaris on aga korduskohtumised pidamata. Nii kogunetakse täna ja homme vastavalt Manchesteris, Torinos, Münchenis ja Barcelonas. Seejärel lendavad Euroopa kaheksa paremat klubi juba Portugali, kus järgmisel ja ülejärgmisel nädalal peetakse justkui mini-EM.

Kogu selle suurejoonelise vaatemängu eel on omajagu närvis ka Euroopa Jalgpalli Liit UEFA. Loomulikult valmistab muret koroonaviirus, kuid samaaegselt vaadatakse ka hirmunult turniiritabeli suunas, kust vaatab vastu võimalus, et finaalis mängivad PSG ja Manchester City. Viimase aja uudiste valguses oleks selline esikohamäng UEFA jaoks ikka omajagu piinlik.

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!