Mängu ainsa värava lõi poolelt väljakult jooksu alustanud ja viiest mehest mööda triblanud hispaanlane Saul Niguez juba 11. minutil. Suurepärane võimalus väravat lüüa tekkis 75. minutil ka Fernando Torresel, kes lõi raske eeltöö ära teinud Griezmanni söödu posti.

Enamus teisest poolajast tegeles Atletico peamiselt kaitsetööga ja seisu hoidmisega, mida tõestavad ka mängu lõpu pallivaldamisprotsendid (Bayerni kasuks 69 % - 31 %). Bayerni katsetele värava alla pääseda ja kauglöögist sihile jõuda pandi aga vapralt vastu ning kordusmängule Saksamaale minnakse napist eduseisust, kuid teadmisega, et üks võõrsil värav võib selle paari saatuse ära otsustada.

Torres pärast mängu: "Oli fantastiline õhtu ja ma olen kõikide Atletico fännide üle õnnelik. Saime, mis tahtsime, ehk endale kasuliku tulemuse. Me kannatasime ja võitlesime - see ongi meie leib. Bayerni taset kannavad vähesed tiimid välja, aga me ajasime lihtsalt oma asja."

Meistrite liiga jätkub 3. mail Bayerni ja Atletico mänguga. 4. mail võõrustab Madridi Real Manchester Cityt, kellega tehti teisipäeval avamängus 0:0 viik.

Atletico Madrid - Müncheni Bayern 1:0 (1:0)
Värav: 11. Saul Niguez
Hoiatused: 84. Niguez - 40. Costa, 82. Benatia, 82. Neuer, 88. Vidal

Atletico - Bayern
LÄBI! Atletico läheb Münchenisse 1:0 võiduga. Kõik on veel oi-oi kui lahtine!
Kohtunik annab neli lisaminutit.
89. min: Vidal sai ka lõpuks kollase.
84. min: Järjekordne kollane. Seekord omanikuks Saul ise. Samal ajal ka vahetatakse välja Thomas Partey vastu.
83. min: Neuer saab kollase kaardi, sest läks viga saanud Koke'd torkima ja püsti tõstma.
75. min: Fernando Torres lööb posti! Suurepärane eeltöö Griezmannilt. Jätkuolukorras lööb Koke kaugelt peale, aga otse Neuerile sülle.
74. minut: Vidal teeb valusa rikošetiga pealelöögi, aga Oblak teeb supertõrje! 1:0 jääb tabloole.
Ei ole Guardiolal ka täna lihtne õhtu (Reuters/Scanpix)
70. minut: Bayernil tuleb platsile asja päästma Thomas Müller, Alcantara pingile.
Palli valdamine on läinud 71 % - 29 % Bayerni kätte. Atletico hoiab.
64. minutil tuleb väljakule Franck Ribery, Cosman võtab sisse koha pingil.
Kisub kuumaks! Lewandowski lendab Gimenezele külje pealt sisse. Viimane mängib kukkumise traagiliseks, poolakas tuleb näppima ja lähebki kukepoksiks.
57. minut: Javi Martinez saab nurgalöögist ilusti peaga löögile, aga Oblak reageerib hästi ja püüab palli.
54. minut: Alaba põrutab palli Atletico värava latti!
Twitteri kuumimad teemad hetkel...
Gunnar Leheste: Vaimses plaanis ma ei näe varianti, et Bayern selles põrgukatlas väravani võiks jõuda. Kordusmängus võib juba kõike juhtuda.
Teine poolaeg algas!
Valus fakt. Saul on löönud sel Meistrite liiga hooajal rohkem väravaid kui ükski teine hispaanlane. https://twitter.com/OptaJose/status/725407472035328000
Esimene poolaeg on märkamatult otsa saanud. Atletico läheb puhkama 1:0 eduseisust.
Douglas Costa (Bayern) teenib 40. minutil mängu esimese kollase kaardi.
38. minut: Alcantara kütab karistuslöögist otse peale ja pall on juba risti keeramas, aga Oblak püüab. Oli ohtlik!
28. minut: Bayerni mängijad nõuavad Atletico kaitsjale kätt ja penaltit. Kohtuniku vile aga vaikib.
Väärib märkimist, et 21-aastasel Saul Niguezil pole isegi veel Hispaania koondise eest mängu kirjas. Küll aga U21 koondise eest. Varsti on... (AP/Scanpix)
Mees võttis poole väljaku pealt retke ette ja triblas viiest mehest mööda. Imeilus! https://twitter.com/TheOriginalYid/status/725398393464455172
VÄRAAAAV! Saul Niguez viib Atletico 11. minutil juhtima!
9. minut: Esimene rünnaku moodi asi ka Bayernilt. Atletico puurivaht Oblak peab palli püüdma.
Esialgu veel sõbrad - Diego Simeone vs Pep Guardiola (AFP/Scanpix)
5. minut: Bayern neutraliseerib Atletico esimese ohtlikuma karistuslöögi. Aga mäng on kulgenud kodumeeskonna domineerimisel.
Atletico koosseis: Oblak, Juanfran, Gimenez, Savic, Filipe Luis, Gabi, Augusto, Koke, Saul, Griezmann, Torres.Bayerni koosseis: Neuer, Lahm, Martínez, Alaba, Bernat, Alonso, Vidal, Thiago Alcantara, Coman, Costa, Lewandowski.