PSG haaras juba 16. minutil Zlatan Ibrahomivici väravasöödust ja Adrien Rabiot' tabamusest eduseisu, kuid Diego Costa suutis 27. minutil seisu viigistada. Poolajale läks Guus Hiddinki juhendatav meeskond teadmisega, et veel üks värav viiks nad lisaajale.

Selles usus mängiti edasi kuni 67. minutini, mil Ibrahimovic Angel Di Maria söödust 2:1 vormistas ning Chelsea viimsegi lootuse kustutas. Seitse minutit varem oli Costa vigastada saanud ning kümne minuti pärast sai näiliselt tühja koha pealt viga ka Hazard. Sunnitud vahetused Bertrand Traore ja Oscar mängu muutust tuua ei suutnud.

Avamängu 0:1 kaotanud Zeniit läks Peterburis Hulki väravast 69. minutil juhtima ning oli kuni 85. minutini kinni lisaajas, kuid Nicolas Gaitani tabamus tegi tabloole 1:1 ja kindlustas edasipääsu Portugali hiiule. Kuuendal üleminutil vahetult enne lõpuvilet jõudis Benfical veel sihile Talisca. Lõppskoor 2:1 (kokkuvuõttes 3:1).

Meistrite liiga õhtu
Mäng läbi. PSG-le täna 2:1 ja kokkuvõttes 4:2 võit.
Kollane kaart Ivanovicile 90. minutil - Chelsea karistuslöögi ajal tagus Mottat küünarnukiga ribidesse. Rumalamat asja enda meeskonna võimaluse ajal annab teha.
86. minutil saab kollase kaardi Matuidi Chelsea kiirrünnaku jõuga maha võtmise eest.
PSG vahetab 82. minutil: Di Maria pingile, Cavani tuleb mängu.
Belglane võetaksegi 77. minutil välja, asemele tuleb Oscar.
Vahetust tahab saada ka Eden Hazard.
67. min: Zlatan Ibrahomovic paneb palli Di Maria söödule vastu ja lööb 2:1! PSG nüüd kokkuvõttes ees 4:2!
65. min: Kevin Trapp võtab kaks ohtlikku Chelsea pealelööki ära! Kolmas takerdub PSG kaitsjatesse. On lähedal see värav...
Tema asemele tuleb Bertrand Traore - 20-aastane Burkina Faso koondislane, kellele see on karjääri teine Meistrite liiga kohtumine.
59. min: Costa näitab, et vajab vahetust. Reielihas andis järele.
Järjekordne kollane kaart. 53. minutil saab selle John Obi Mikel (Chelsea).
Teine poolaeg algas!
Esimene poolaeg läbi. Tablool 1:1. Chelsea vajab lisaajaks veel ühte väravat.
Järjekordne kollane kaart. 45. minutil saab selle Fabregas ise. Võitlus oli taas Mottaga.
42. minut: Hea pealelöök Hazardilt. Trapp püüab.
41. minutil näeb kollast kaarti enda ees Thiago Motta (PSG), kes tõmbas maha Cesc Fabregase.
40. minut: Fabregase pealelöök läheb meetri jagu väravast mööda.
Willian lööb karistuslöögist otse peale, aga Trapp püüab kindlalt.
Esimese kollase kaardi saab 35. minutil Rabiot Costa maha tõmbamise eest.
34. minut: Zlatan saab värava ees peaga peale lüüa, aga otse väravavahile sülle.
Suurepärane kombinatsioon Chelsealt. Resultatiivne sööt läheb kirja Willianile. Chelsea on sisuliselt mängu alguse seisus tagasi. https://twitter.com/Mourinholic/status/707660906357002240
Diego Costa lööb 27. minutil 1:1!
Chelsea vajab nüüd kahte väravat, et see vastasseis päästa.
Resultatiivne sööt Ibrahimovicilt, värav Rabiot'lt.
PSG lööb värava ja läheb kokkuvõttes 3:1 juhtima!
6. min: Zlatan lööb värava, aga kohtunik vilistab suluseisu!
Chelsea esimesed liigutused on teravamad olnud. PSG üritab pigem mängu maha rahustada. Mis on ka loogiline, sest neil on siiski üks värav rohkem löödud.
3. min: Diego Costa saab karistusala sees juba löögile, aga PSG väravavaht Trapp on oma ülesannete kõrgusel!
Chelsea - PSG mäng on alanud!
PSG pole ammu enam pelgalt Prantsuse klubi. Inglismaalgi on korralik PSG fännkond. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/707645789565276160
1:2 Benficale kuuendal üleminutil ja kõlab ka kohtumise lõpuvile! Nokaut viimases raundis.
Benfica väravavahti on minut enne normaalaja lõppu krambid tabanud. Meest, kes väljakul kõige vähem jookseb... Ajastus on muidugi super. Tegemist on mõistagi portugallasega.
Alustuseks lööb Jimenez kaugelt peale, pall põrkab posti, Zeniidi kaitsjad on väravast kaugel, kuid Gaitan nendest pisut eespool ja koksab palli peaga võrku.
1-1! Benfica lööb värava tagasi. Adjöö, lisaaeg!
Mõlema meeskonnad on nüüd kodus ühe värava löönud ning selliselt seisult mindaks lisaajale. 15 minutit veel mängida.
Jääb muidugi küsimus, kas Žirkovile pidanuks enne värava poole jooksmist viga vilistatama...
Žirkovilt hea eeltöö vasakul äärel ja vastaste kaitsja pikali mängimine ja tsenderdus värava ette Hulkile pea peale. Brasiilia ründaja ei vea meeskonnakaaslasi alt.
70. min: Zeniit sai oma värava kätte!
63. min: Kohe tuli otsa Benfica kontra. Jonas lööb omakorda vastu väravavahti.
62. min: Dzjubale mängitakse kiirrünnakus kätte supervõimalus, kuid mees lööb kuue meetri pealt üle! Zeniidi parim võimalus seni.
61. min: Smolnikov sai nurgalöögi järel kahelt meetrilt õhust löögile. Benfica puurivaht tõrjub ja saab veel Smolnikovi jalaga vastu pead. Kassai vilistab Zeniidi mehele vea.
53. min: Dzjuba rinnast (mõeldud tegelikult ilmselt pealöögina) oleks äärepealt sündinud Zeniidi avavärav.
49. min: õhtu teine kollane kaart läheb Pizzile (Benfica)
Teine poolaeg Zeniidi - Benfica mängus algas!
Esimene poolaeg lõppeb Peterburis 0:0
36. min: Kassai võtab välja esimese kollase kaardi ja see läheb Benfica mehele Mitroglule.
Väga nauditav ja lahtine jalgpall mõlemalt poolt esimesed 30 minutit. Ei mingit tiksumist oma kaitseliinis, puhas jookse-ja-löö. Endiselt tablool aga 0:0 (avamängust 0:1 Benficale).
22. min: Väga ohtlik rünnak Hulki ja Dzjuba poolt, kuid õigeaegselt välja tulnud Benfica väravavahist hetkel veel mööda ei manööverdata. Villas-Boas nõuab kellelegi veel käepalli, kuid Kassai vaigistab portugallase maha.
20. min: Renato Sanchez (Benfica) põrutab karistusala äärelt mööda maad peale. Väga vähe läheb postist mööda!
Võitlust on muidugi kõvasti olnud, sest mõlemal meeskonnal on väga palju kaalul. (Foto: AFP/Scanpix)
UEFA statistika esimese 13 minuti kohta. Punane on mõistagi Benfica, sinine Zeniit.
5. min: Zeniidi väravavaht Lodõgin korjas lati alt Jonase karistuslöögi.
Peterburis on mäng alanud!
Zeniidi üks võtmemängijatest - Hulk (Foto: AFP/Scanpix)
Zeniidi koosseis: Lodygin, Anyukov, Lombaerts, Luís Neto, Maurício, Danny, Witsel, Zhirkov, Hulk, Kokorin, Dzyuba. Vahetused: Kerzhakov, Smolnikov, Garay, Ivanov, Yusupov, Shatov, Dolgov. Benfica koosseis: Ederson, Lindelöf, Eliseu, Semedo, Fejsa, Samaris, Gaitán, Renato Sanches, Mitroglou, Jonas, Pizzi. Vahetused: Paulo Lopes, Sílvio, Rúben Dias, Salvio, Jiménez, Gonçalo Guedes, Talisca.
Zenit - Benfica matši vilistav kohtunik pikemat tutvustamist ei vaja. (Foto: AFP/Scanpix)