„Tegelikult isegi juba enne Tartu maratoni ärajäämist ei olnud lood just kõige paremad. Ka möödunud aasta teine pool ei olnud meile majanduslikult eriti edukas. Sisuliselt sõi eelnev aasta ära kõik meie reservid,“ tunnistas Kelk intervjuus ERR Spordile.

„Nüüd on ikka väga-väga keeruline," tunnistab Kelk. "Sõltub väga, mis samme astutakse valitsuse tasandil. Kui palga toetusmeede töötuskassalt ilusti jõustub ja meieni jõuab, siis vähemalt kahe kuu töötasude osas on meie töötajaskonnale sellest väga suur abi. Aga mis edasi saab? Selles osas oleme väga suures teadmatuses.“

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!