Teiste seas osaleb võistlusel ka Suurbritannia meister Sophie McKinna, kes on karantiini ajal treeninud peamiselt oma koduaias. "Mul on kaasaskantav võistlusring, mille ma saan maha panna ja siis kuuli tõugata," kirjeldas McKinna, kelle isiklik rekord on 17,97 meetrit. "Ma olen ka vaimselt päris heas seisus, sest ma olen saanud vaatamata kõigele treenida. Kui poleks, siis oleks lood muidugi teisiti," kirjutas ERR Sport.

Sel nädalavahetusel toimuval võistlusest saab McKinna mõõtu võtta koos Suurbritannia parima meeskuulitõukaja Scott Lincolniga, kellega koos minnakse vastamisi kuni 20-aastastele sportlastele Lewis Byngile ja Serena Vincentile. Sellele duellile saab kaasa elada otseülekande vahendusel.

Loe artikli täisteksti ERR-i spordiportaalist.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!