Velotuuri 121.9 km pikkuse etapi võitis itaallane Alberto Dainese (Team Sunweb) (ajaga 2:36:42), teine oli austraallane Kaden Groves (Mitchelton-Scott) ja kolmas hollandlane Moreno Hofland (EF Pro Cycling).

„Tänase etapi võib kokku võtta kolme sõnaga: kerge, igav, lühike. Alguses oli palju rünnakuid ja umbes 20 km peal said eest ära neli meest," kommenteeris Räim võidusõitu. "Peagrupp hoidis kenasti vahet ja toodi õigeks ajaks tagasi, selleks andis suure panuse ka meie tiim."

"Oli plaanis minu peale mängida ja meil oli idee olemas, kuidas seda teostada. Jama oli ainult selles, et ilmselt oli kõikidel meeskondadel sama plaan. Kahjuks umbes 1.5-1.8 km enne lõppu kaotasin mehed enda eest ära või nad kaotasid mind enda tagant ära. Ei teagi, kuidas seda päris hästi tõlgendada, aga igatahes pidin minema tuule kätte ja oma tee ette võtma, et saada tiimikaaslaste taha."

"Sealt edasi kujunes plaan peaaegu nii nagu ette nähtud," jätkas neljandaks jäänud Räim. "Kurvis tegin väikse vea ja kaotasin rütmi ning kui spurtima hakkasin, siis andsin oma parima, aga tundsin, et mõned minutid varem tehtud lüke andis veel tunda. Üle finišijoone veeresin neljandana. Mis kehvasti, see uuesti! Järgmine etapp kulmineerub suure tõusuga ja seal mul ilmselt asja pole."