Kalju ja Mura Euroopa liiga esimese eelringi matš jäi ära, kuna mõlemas tiimis tuvastati üks positiivne koroonaproov. Terviseamet soovitas seejärel kohtumise ära jätta. Eesti Vabariigi valitsus lisas omakorda, et nemad mängu toimumiseks eriluba ei anna. Kõik see võib viia nüüd aga olukorrani, kus Eesti jalgpalliklubid ja ka rahvuskoondis peavad leidma endale uue riigi, kus edaspidi kodumänge pidada. Nii võib peagi UEFA-st saabuda otsus, et Eesti jalgpallikoondis ei saa 5. septembril Tallinnas Rahvuste liiga kohtumises Gruusiat võõrustada ja mäng tuleb üle viia Poola, Ungarisse, Kreekasse või Küprosele. Sarnane otsus võib tulla ka Kalju ja Mura matši kohta.

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!