Eesti aja järgi reede hommikul jätkati Lõuna-Korea liigas mängudega. Jeonbuk Motorsi ja Suwon Bluewingsi matš osutus tõeliseks hitiks ning BBC Spordi veebiküljel ja Twitteris jälgisid matši miljonid inimesed. Twitteris oli kohtumise vaatajanumber koguni 1,8 miljonit. Motors võitis lõpuks kohtumise 1:0.

Praegu jälgivad kõik Euroopa suurliigad kadedusega Saksamaad. Sealses Bundesligas jätkatakse hooajaga järgmisel nädalavahetusel. 16. mail saab näha tõelist põnevuskohtumist, kui vastamisi lähevad tippklubid Dortmundi Borussia ja Schalke. Võib eeldada, et matši vaatajanumbrid löövad rekordeid.

Arvestades, et Eesti meistrivõistlused tahavad hooajaga jätkata 19. mail, siis on võimalus, et siinne liiga on ikkagi üks esimesi, mis Euroopas taas käima lükatakse. Seega võib ka Premium liiga saada nii kodumaal kui ka rahvusvahelisel tasemel tavapärasest palju suuremat tähelepanu. Vähemalt praegu naudivad kõik toimivad liigad tavapärasest tunduvalt suuremat fännide tähelepanu.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!