Teatavasti soovitakse Saksamaa Bundesligas mängudega jätkata juba 9. mail. Inglaste Premier League soovib naasta juuni keskpaigas. Mai lõpus sooviks ideaalis hooajaga jätkata ka Eesti meistriliiga.

„Praegu on hetk, kus tuleks eelkõige mõelda meditsiinilistele aspektidele,“ sõnas D'Hooge Inglismaa meediale. „Praegune aeg on kõige dramaatilisem, mida oleme II maailmasõja järel kogenud. Me ei tohiks praegust olukorda alahinnata.“

D'Hooghe'i sõnul on praegu liiga vara, et lubada jalgpallurite vahel kehalisi kontakte. „Maailm ei ole jalgpallivõistlusteks veel valmis. Loodetavasti oleme varsti valmis, kuid praegu peame olema veel kannatlikud,“ lisas ta.

„Jalgpall on kontaktne spordiala. Samas soovitatakse praegu just ju kontakte vältida.“

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!