Hispaania väljaande El Chiringuito teatel on Dybalale seejärel tehtud neli testi ning need kõik on osutunud positiivseks. Seega ei ole Dybala suutnud kuue nädalaga viirusest veel paraneda.

„Praegu ei ole mul õnneks sümptomeid. Varem oli seis palju kehvem. Väsisin kiiresti, kui tahtsin treenida. Mul tekkis juba viie minutiga õhupuudus,“ kirjeldas 26-aastane ründaja. „Seejärel arvasime, et midagi on valesti ja tegime järjekordse testi.“

„Selle perioodi jooksul on mul olnud ka teisi sümptomeid. Mul on olnud köha, minu keha oli väga väsinud ning magades hakkas mul külm. Klubist öeldi meile, et säilitage rahu,“ sõnas Dybala, kelle kõrval nakatus viirusega ka tema tüdruksõber Oriana Sabatini.

Dybalaga seotud uudis on tagasilöögiks Itaalia liigale, kes soovis, et klubid naaseksid 4. mail treeningutele.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!