Spordiväljakute avamisega sai ühtlasi selgeks, et 2. mail naasevad treeningutele Eesti jalgpallimeistrivõistluste kõrgliigas pallivad tiimid. Eesti Jalgpalli Liidu infojuht Mihkel Uiboleht tõdes Delfi Spordile, et Kõlvarti poolt välja öeldud piirang jalgpalliklubidele ei kehti ja seega on esialgne plaan ikka jõus.

„Meie andmetel see ei mõjuta staadione, vaid jutt on avalikest spordiväljakutest,“ sõnas Uiboleht.

Tallinna klubidest kuuluvad Premium liigasse FC Flora, FCI Levadia, Nõmme Kalju, TJK Legion ning Tallinna Kalev. Lisaks harjutavad igapäevaselt Tallinnas ka Paide Linnameeskonna ning FC Kuressaare mängijad.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!