Võrreldes teiste Lääne-Euroopa suurriikidega on Saksamaa saanud koroonaviirusega tunduvalt paremini hakkama. Nii asuti juba esmaspäeval ühiskonda vaikselt avama. Kuna jalgpall on sakslaste igapäevaelus tähtsal kohal, siis soovitakse ka Bundesliga mängudega jätkata. Oma õnnistuse on selleks andnud juba ka mitme liidumaa tipp-poliitikud. Nagu öeldud, siis nädalavahetus jalgpalliga on tunduvalt talutavam kui nädalavahetus ilma vutimänguta.

Kaalul on tegelikult palju. Sakslaste ebaõnnestumine võib anda tõsise tagasilöögi ka teistele. Samas õnnestumine päästab tõenäoliselt pankrotist nii mõnegi klubi.

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köhapalavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!