Prantsusmaa väljaande L'Equipe'i teatel viidi koroonaviiruse sümptomitega Sambia haiglasse esmaspäeval. Neljapäeva pärastlõunal toimetati ta aga intensiivravi osakonda.

Prantslase leivaisa Montpellier pole kinnitanud, kas noor jalgpallur on koroonaviirusesse nakatunud. "Seede- ja hingamisteede probleemide tõttu on üks meie mängijatest Montpellier' haiglas intensiivravis," seisis meeskonna lühikeses pressiteates.

Seni teadaolevalt pole ühelgi Prantsusmaa kõrgliiga jalgpalluril veel koroonaviirust avastatud.

Sarnaselt ülejäänud maailmale on ka Prantsusmaal sporditegevus juba pikemat aega peatatud. Kas ja millal jalgpallihooaeg võiks Prantsusmaal jätkuda, pole mõistagi teada.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!