Kuigi Belgia jalgpallimeeskond oli andnud kõigile oma mängijatele korralduse, et neil tuleb riigis välja kuulutatud eriolukorra ajal oma asukohast ja isikliku treeningplaani järgimisest klubile pidevalt teada anda, otsustas Nasri sõita Araabia Ühendriikidesse külla oma sõbrale Ahmed Yahiaouile ja igasuguse infovahetuse lõpetada.

Nasri lõpetas pärast Dubaisse lendamist ka sotsiaalmeedia kasutamise ning tema viimane Instagrami postitus jääb näiteks 1. aprilli.

Anderlechti klubi teatas, et on 32-aastase Nasri käitumises ääretult pettunud. Kõik ülejäänud nende mängijad on reegleid korrektselt täitnud.

Anonüümseks jääda soovinud allikas avalikustas Belgia ajalehele La Dernière Heure, et meeskond kavatseb reegleid rikkunud Nasri lepingu lõpetada.

Anderlechtiga liitus endine Prantsusmaa koondislane eelmisel suvel.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!