Seifert lisas, et hooaeg peaks seega lõppema enne juuni lõppu. Põhihooaja lõpuni on praeguse seisuga jäänud üheksa vooru.

Seiferti sõnul on mängudega jätkamiseks valmis kõik 18 Bundesliga ja kõik 18 teise Bundesliga tiimi. Kõik olevat valmis kohtumisi võõrustama oma kodustaadionitel.

Siiski jäävad piirangud ja need jäävad üsna pikaks ajaks. Seiferti sõnul ei pääse publik Saksamaal staadionile arvatavasti enne 2021. aastat. Seega mängitakse tühjade tribüünide ees ka järgmise hooaja esimene pool.

Vastavalt Bundesliga reeglitele pääseb igal kohtumisel staadionile kokku 240 inimest, kelle seas on mängijad, treenerid, meditsiiniline personal, ametnikud ja telekompaniide töötajad.

Bundesliga tiimide mängijad on praeguseks juba treeningutele naasnud.

Müncheni Bayern ja teisedki Bundesliga tiimid on juba treeningutele naasnud.
Foto: CHINE NOUVELLE/SIPA, CHINE NOUVELLE/SIPA/Scanpix

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köhapalavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!