Klubi teatel päästetakse antud otsusega 430 töötaja teenistus, kes ei kuulu mängijate või treenerite sekka. Pool antud töötajate palgast tasutakse just jalgpallurite ja juhendajate rahakotist ning teine pool klubi juhtide teenistusest. Uued meetmed kehtivad eriolukorra lõpuni. Millal Hispaania valitsus piiranguid leevendama hakata saab, pole mõistagi teada.

Sarnaselt Atleticole on ka mitmed teised Hispaania klubid pidanud juba mängijate palku alandama. Ka Barcelona pallurid nõustusid 70%-lise kärpega, samuti väheneb suurelt Madridi Reali meeste teenistus.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!