Senegallane Diouf oli Marseille presidendiks aastatel 2005 kuni 2009, kui meeskond lõpetas kahel korral koduse meistriliiga (Ligue 1) teise kohaga ja jõudis kahel korral Prantsusmaa karikafinaali. 2010. aastal tuli Marseille 18-aastase vaheaja järel Prantsuse meistriks.

"Pape jääb igaveseks marseille'laste südamesse kui klubi ajaloo üks suurimaid arhitekte," teatas Prantsuse klubi Twitteris.

Endine Prantsusmaa koondise ja Liverpooli ründaja Djibril Cisse liitus Marseille`ga, kui klubi presidendiks oli just Diouf. "Täna kaotas Prantsusmaa jalgpall suure mehe," teatas Cisse oma järelehüüdes ja lisas: "Olen täna sügavalt kurb. Puhka rahus."

Dioufist sai ühtlasi esimene koroonaviiruse ohver Senegalis. Ta oli viiruse avastamise järel haiglaravil Dakaris.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!