Reali president Florentino Perez ja klubi kapten Sergio Ramos leppisid eelnevalt küll kokku, et mängijate palkade kallale ei minda, kuid nüüd ei ole siiski teist võimalust.

Ajalehe El Paisi teatel on Reali palgal kokku 800 inimest ning kulude kontrolli alla saamiseks peavad palgakärpega leppima tiimi suurima teenistusega mängijad. Reali suurima töötasuga mängijateks on Eden Hazard ja Gareth Bale, kes pistavad nädalas taskusse ligemale 500 000 eurot.

Võrreldes suure rivaali Barcelonaga on Real aga tunduvalt paremas seisus. Kui Kataloonia klubi võlg on koguni 200 miljonit eurot, siis Realil on vastav näitaja umbes 25 miljonit eurot. Lisaks kulutab Barcelona mängijate palkadele tunduvalt rohkem. Barcelona kulutab eelarvest ligemale 80 protsenti jalgpallurite palkadeks. Realil on see näitaja alla 50 protsendi.

Barcelona vähendas kõikide mängijate palka 70 protsendi võrra.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!