Erinevalt teistest Euroopa riikidest, kus koroonaviiruse pandeemia tõttu on rakendatud karme piiranguid, pole Valgevenes sporditegevust peatatud, kirjutas ERR-i spordiportaal.

"Ma ei ütleks, et [jalgpalluritel] on hirm. Juhul kui meeskonnas keegi külmetab või haigestub, hakkavad kohe mingid jutud, aga seni pole mulle teadaolevalt Valgevene jalgpallis ühtki koroonaviirusesse nakatumise juhtumit. Jätkame oma tööd. Kui öeldakse, et mängime, siis läheme väljakule, kui otsustatakse meistrivõistlused peatada, siis läheme pausile," kommenteeris Rahmanov venekeelsele ERR-ile.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!